reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Moniczka..wow już 4:-)..U nas dopiero 3 skończone 4 dopiero leci:tak::tak::tak::tak:
Szybko dzieci rosną:tak::tak:
ja robię przyczaj poranny póki wszyscy śpią bo potem to niewiadomo jak będzie:tak::tak::tak:
Młody jakby lepszy po jabłuszku, no ale to może być wypadek przy pracy.Zobaczę po tygodniu czy mu pomaga:tak::tak: OBY bo normalnie życie się kręci wokół niego tylko...jedzenie lulanie noszenie i tak w kółko:szok:
 
Oj niesamowicie leci :) Jeszcze niedawno wszystko bylo takie nowe i straszne a teraz luz blus normalnie :)) A swoja droga to powiem Wam ze ja dopiero zaczelam sie tak na prawde cieszyc macierzynstwem pod koniec 2 miesiaca. Wczesniej zawsze byly jakies mniejsze lub wieksze stresy. Teraz czuje sie pewnie i na prawde spokojnie a do tego rozpiera mnie milosc do tego malenstwa!!!!
 
Makta, jak się czyta takie wypowiedzi, to aż ciepło robi się na sercu. Mała mimo wysypki zaszczepiona. Jest chora na łojotokowe zapalenie skóry. Narazie nic nie pomaga a ona wygląda strasznie. Podobnież do 5 miesiąca powinno jej to zejść. Ciekawe czy to prawda. A nasz robaczek 3 miechy kończy 14. Oj leci ten czas, że hej.
 
Oj niesamowicie leci :) Jeszcze niedawno wszystko bylo takie nowe i straszne a teraz luz blus normalnie :)) A swoja droga to powiem Wam ze ja dopiero zaczelam sie tak na prawde cieszyc macierzynstwem pod koniec 2 miesiaca. Wczesniej zawsze byly jakies mniejsze lub wieksze stresy. Teraz czuje sie pewnie i na prawde spokojnie a do tego rozpiera mnie milosc do tego malenstwa!!!!

Święte słowa Makta :tak:
A myślałam, że tylko ja się tak do niedawna stresowałam... :-p
Bo teraz mogę się cieszyć z tego jak maluszek super się rozwija i rośnie :happy:
A miłość do dzieciątka to chyba najcudowniejsze uczucie pod słońcem...;-)
 
niech czas leci...

rok temu to sie wszystko zaczeło, ;-)za chwile bedą nowe wrześniówki na forum... :-)

fredka - oby to nie była oznaka alergii... :-(
 
Reniferku, próbowałam eliminować jedzenie, krok po kroku, proszek, płyn do kąpieli, słodycze i nic. Pójdę jeszcze do alergologa, zobaczę co on powie. Jak narazie 2 lekarzy powiedziało to samo. Podobnież ma to zejść do 5 najpóźniej do 6 miesiąca. To tak jakby jej organizm nie regulował gospodarki potnej skóry. Zobaczymy....czas pokarze:sorry:.
 
reklama
Do góry