reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Dziewczyny mi osttanio koleznka powiedziala - co nie ukrywam bardzo mnie zdziwilo - ze te wymiar na metkach podane sa bez glowki...- jak znajde jakis centymetr w domu to sprawdze...
Franio tez rosnie i rosnie - najwazniejsze ze zdrowe:)))))


Te wymiary sa z glowka chybaze sa jakies wyjatki ale ja co raz to wystawiam cjuszki na allegro i je mierze i zawsze maja jakies 10 cm mniej niz wymiar czyli np na 62 calosc ma ok. 53 cm jakby byly podane bez glowki to moje dziecko musialo by juz miec ponad 70 cm bo ma ciuszki teraz na 68 ;-) a ma troszke ponad 60
 
ja juz bym wogole chciala schowac ten wozek i kupic cos lzejszego bo mam taka ciezka krowe :sorry: jeszcze sama musze tachac po schodach sam wozek wedlug opisu wazy 17 kg a z niuniem ponad 20 :confused2: takze aby do wiosny ....

Cos sie misiowi z oczkiem zrobilo nie wiem czy naczynko peklo czy co bo ma na bialku takie pomaranczowo czerwone a moze sie cos przykleilo :confused: bo jemu wiecznie cos do oczka wejdzie :sorry: ciezko mi zobaczyc bo sie wierci i mruga. A wy wpuszczacie sol fizjologiczna czy tylko przemywacie?? Bo teraz nie wiem co z nim zrobic czy zakroplic czy nie wogole cos sie zaczyna nas czepiac wczoraj wstal i mial raczke rozcieta :eek: peknieta skorke w nadgarstku i skad to ???? nie dal sie biedny dotknac ale juz mu kilka razy przemylam teraz zasypuje puderkiem bo juz sie strupek robi i ladnie sie goi. W lozeczku znalazlam przy ochraniaczu nitke moze zlapal ja i sobie przecial ale placzu zadnego nie bylo :confused2:
 
ja juz bym wogole chciala schowac ten wozek i kupic cos lzejszego bo mam taka ciezka krowe :sorry: jeszcze sama musze tachac po schodach sam wozek wedlug opisu wazy 17 kg a z niuniem ponad 20 :confused2: takze aby do wiosny ....

Cos sie misiowi z oczkiem zrobilo nie wiem czy naczynko peklo czy co bo ma na bialku takie pomaranczowo czerwone a moze sie cos przykleilo :confused: bo jemu wiecznie cos do oczka wejdzie :sorry: ciezko mi zobaczyc bo sie wierci i mruga. A wy wpuszczacie sol fizjologiczna czy tylko przemywacie?? Bo teraz nie wiem co z nim zrobic czy zakroplic czy nie wogole cos sie zaczyna nas czepiac wczoraj wstal i mial raczke rozcieta :eek: peknieta skorke w nadgarstku i skad to ???? nie dal sie biedny dotknac ale juz mu kilka razy przemylam teraz zasypuje puderkiem bo juz sie strupek robi i ladnie sie goi. W lozeczku znalazlam przy ochraniaczu nitke moze zlapal ja i sobie przecial ale placzu zadnego nie bylo :confused2:

Jesli chodzi o pekniete naczynko w oku, nasz synek tez mial, niczym nie przmywalam samo zeszlo:-)

A ta peknieta skorka na nadgarstku to wysuszone cialko!! Polecam Emolium -mleczko do ciala-rewelka!!!My zaraz po porodzie mielismy taki problem, smarowalismy i juz jest ok:tak::-)powodzenia
 
No ja wlasnie do tej pory smarowalam go oliwka ale zaczela mnie denerwowac bo faktycznie mimo tego mial sucha skorke i teraz kupilam mleczko nivea baby i niby ta skorka taka mniej sucha wiec zobaczymy jak po tym bedzie dalej.
 
Wlasnie mi przyszlo pismo z pracy ... swiadectwo pracy a wiec zwolnili mnie :confused2: do 30 listopada mialam umowe i nie przedluzyli a myslalam ze na macierzynskim nie moga :confused2: jestem bezrobotna :confused2: nie wiecie jak teraz z ubezpieczeniem moim i dziecka?? jakos mi sie liczy czy musimy sie dopisac do mojego meza i na niego miec ubezpieczenie ?? I czy wogole dalej mi bedzie zus placil macierzynskie czy juz wiecej nie dostane ??
 
Ostatnia edycja:
Juz wiem ... nie musi mi przedluzac umowy :confused2: jak sie konczy w trakcie macierzynskiego to nie mam juz zadnych praw tyle ze macierzynski przejmuje zus a ja jestem bez pracy :-( teraz mojemu mezowi sie umowa skonczyla juz miesiac temu powinien dostac nastepna a tu ni widu ni slychu ale oczywiscie pracuje i zapewniaja ze mu ja dostarcza ... jeszcze tylko brakuje zeby jego zwolnili :crazy:
 
Polecam Emolium:tak::-)powodzenia

Ja cały czas kąpię Alicję właśnie w Emolium...i niczym nie smaruję po kąpieli...skórka jest mięciutka i nie jest sucha:)
Czasami jak mi się zachce to po kąpieli smaruję oliwką Nivea, ale to bardziej potrzebne bo robię masażyk, niż dla nawilżenia... Także też polecam Emolium:tak:

Liiiviiia współczuję:(
 
reklama
Adi spi sobie wlasnie w wozeczku w ogrodku:-)nie chcialo mi sie spacerowac:zawstydzona/y::-ppomyslalam ze co to za roznica!!Wazne ze jest na swiezym powietrzu:tak:Tylko nie moge nic w domu robic tylko siedze w kuchni, znioslam sobie laptopa i ciagle patrze jak tam moj synus:tak:
 
Do góry