reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Hey
Od dziś mam net w domu więc bede Was odwiedzać, nie miałam czasu poczytać co u Was no u nas oki, Milenka super rośnie jest taka kochana teraz słodko śpi ale o 4 będzie pobuidka do cyca więc zaraz zmywam do łóżka ale musiałam zajrzeć:) A chciałam zapytać jak jest z okresem podczas karmnienia piersią miałąm jakeś półtora miesiąca temu a teraz kapie ze mnie coś brunatnego w dodatku podczas przytulanek na początku mnie boli oczywiście 6 tygodni po porodzie byłam na kontroli i ginka stwierdziła że wszytsko super się zagoiło a narząd jak to określiła jest do urzytku co z tego jak ja nie mogę:(Po świętach się wybiorę na kontrolę a teraz zmykam do łóżka najpierw popodziwiam moje kochane spiące dziecko.Dobranoc do jutra
 
reklama
Heh...a wlasnie ja po przyjeździe do Polski tez sie wybieram do gina bo tutaj kontrola poporodowa ograniczyła sie do wypelnienia ankiety he he he
A ja wolę byc pewna
Do pediatry z Julka tez idę. Wszystko jest ok ale tak dla swojej pewności i spokoju :)
 
kochane, ten czas leci jak szalony!

dokładnie 3 miesiace temu rodziłam synka.......

dziś już taki słodki, duży, właśnie śpi....nie ma piękniejszego prezentu na Mikołaja jak "odchowany" bobasek:)
 
Hej dziewczynki :rofl2:

Sarenka,alez Cie dluugo nie bylo! :-) super,ze z mala wszystko sie fajnie uklada, a co do okresu podczas karmienia piersia, to raczej go nie ma... ale sie zdarza jednak :-D:-D:-D

A u mnie super wiesci, moja sis jest w ciazy! I etraz czekam na sierpniowego mojego chrzesniaka !!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Jutro juz ubieramy choinke, Nati szaleje! :happy::happy::happy:

szyszunka coz za rocznica :-) Ja "wrzesniowa" mamusia musze jeszcze miesiac czekac na te 3mc :) U nas za kilka dni dopiero mina dwa!
 
Wiecie co po prostu jakis szok z tymi ubraniami :eek: moje dziecko malutki mizerniutki Michalek juz sie ledwo miesci w kombinezon 68 !! a ja myslalam ze po nowym roku dopiero dobry bedzie :eek: zamowilam mu wczoraj kurtke i spodnie na 74 a niby to na 6-9 msc :sorry: te metki to wogole sa zbedne ... a znowu mojej kolezanki maluch ma 5 msc i 74 kombinezon nie dopina kupila mu na 80 :eek: zeby jeszcze te dzieci na prawde wielkie byly a to taki mizerotki :shocked2: mam nadzieje ze ten na 74 nam wystarczy do marca :laugh2:
 
Liiviia- u mnie to samo!:tak: Już dwie reklamówki z ciuszkami musiałam schować a niektóre to mały miał może na sobie z raz ...:sorry: To teraz jest taki nagły wzrost- w pierwszych 3 m-cach. Później i z wzrostem i z wagą trochę maluszki przystopują. Mam nadzieję i tej wersji się trzymajmy..hehe;-):-D
Ja zakładam teraz ciuszki na rozm 68 lub na 3-6 m-cy....:sorry:
 
Elaine mam nadzieje że masz racje i Julkja tez troszke przystopuje :)
Bo tez juz ubranka musiałm powymieniać i Julka już w tych 3-6 miesięcy od kilku dobrych dni szaleje :)
 
ja część ubranek , które mały dostał pochowałam ,żeby czekały na wiosnę , ale niestety nie doczekały, strasznie szybko rosną te maluchy . Makta muszą przystopować , bo nie wyobrażam sobie ich wzrostu za pare miesięcy gdyby rosły w takim tempie:-D:szok:
 
Dziewczyny mi osttanio koleznka powiedziala - co nie ukrywam bardzo mnie zdziwilo - ze te wymiar na metkach podane sa bez glowki...- jak znajde jakis centymetr w domu to sprawdze...
Franio tez rosnie i rosnie - najwazniejsze ze zdrowe:)))))
 
reklama
Do góry