reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Podkarmiam Małą przed kapiela żeby była spokojniejsza. i co najwazniejsze wkladam Małą do wanienki zawinieta w pieluszkę. Powolutku zaczynam od stópek delikatnie oswajam z woda i cała kapiel jest w tej ciepłej mokrej pieluszce. A ja odkrywam tylko te części które chce wymyć. I u mnie podziałało...w kapieli jest spokojna jak aniołek. :)


ja robie dokladnie tak samo :tak::-)
przy wyjeciu Adi tez nie placze, z wanienki na recznik jest jakies 2 s, synus nie zdazy zaplkac jak juz jest owiniety reczniczkiem!!! oczywiscie brodka mu sie trzesie ale twardzielek ani nie steknie:rofl2::cool2:
 
He he no te ich bródki to sa po prostu rewelacyjne :)
Julka juz zaczyna ryczec jak tylko zaczynamy ją wyciągać z wody i wtedy juz nic nie działa. Musi sobie pokwilić :) ale na szczęscie szybko sie uspakaja i przy cycu juz jest najszczęsliwsza na świecie:tak::tak::tak:
 
kochane te wasze sposoby tez na mojego nie działają, kapie w pieluszce, woda ciut cieplejsza a i tak płacze, spróbuje podkarmiac ale mój mały jak nie dojje do pełna to odstawienie od cyca to też płacz.
oj kiedyś mu minie:)
 
Mój mały tez placze przy kąpieli i dzisiaj koniecznie wypróbuje sposób z pieluszka bo jestem pewna ze bidula płacze z zimna
a jaką macie temperaturę w pomieszczeniu w którym kąpiecie???
 
Kamila krwawienie moze chyba trwać do 6 tygodni
Toja ja ubieram w taki cienki kombinezon uszyty z materiału frotte a na to gruby kocyk.
U mnie mała śpi przez całe dnie a to w nocy spać jej sie już nie chce.Czekam aż się jej poprzemienia :tak:
Do nierozpakowanych - pospieszcie się dziewczyny bo niedługo zacznie się czas Skorpionków;-)
 
My właśnie wczoraj mieliśmy 1 kąpiel od urodzenia-w szpitalu nie pozwoliłam małej kąpać pod kranem i teraz nie ma urazu do wody.Starsze córy strasznie ryczały pzry każdej kąpieli na początku-właśnie po szpitalnych praktykach...
Mała idealna nadal-przesypia 5 godz.w nocy a potem co 2-3 karmienie.
Rano trochę dłużej rozbudzona- ćwiczymy bez pieluszki i więcej je ale bez żadnych grymasów.Pokarmu mam bardzo dużo ale jakoś udaje jej sie ściagnąć większość.Odciągacz jak na razie nie był w użyciu -oby tak dalej nam szło:-)
 
reklama
Olgha moje gratulacje.

Ala niestety też płacze przy kąpieli. I nie jest to kwestia zimna tylko boi się wody. Z dnia na dzień robi coraz większe postępy. Potrafi już zanurzyć nóżkę w wodzie - bez płaczu. Myślę, że ma uraz do wody ze szpitala. Olgha dobrze zrobiłaś z tą kąpielą. Jest Ci o wiele lżej.
 
Do góry