reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Princi nasza kochana...:)
spokojnie spokojnie zobaczysz jak sie zacznie to nie bedziesz wiedziala kiedy :)
Ja tez mialam wywolywany porod i moj M. ledwo zdazyl na porodowke wszystko poszlo w takim tempie. Oby u Ciebie bylo podobnie...trzymam kciuki z całych moich sił!!!
 
A ku ku!! :-D

Super jestescie... tyle,ze mnie nie chca lajdaki na tej porodowce !!! Kaza mi czekac caly dzien na nie wiem co.............. jakas masakra !:sorry:
 
Czekaj Princi czekaj,musisz byc cierpliwa, lepiej jak by sie samo zaczęło, widać dzidziusiowi nie spieszy się na świat:) może zrób coś dla siebie, dla ciała, może kąpiel, coś smacznego do zjedzenia, może jakies ostatnie porządki, nie wiem wymysl coś, zajmij sie czymś:)

Ja właśnie pomyłam okna, u nas dziś 20st. Mały spi na balkonie, a ja robię porządki przed Chrzcinami.
Całuski dla wszystkich.
 
Zrobilam obiad i dwa prania, ogarnelam chalupke... i tak siedzialam jak kolek od 13... :eek:

ale!........................

Zadzwonili do mnie,za godz mam do nich przyjechac i mi w koncu wywolaja ! :rofl2:


Dzieki dziewczyny za kciukasy !!! ;-):rofl2:
 
reklama
Do góry