reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A ja to tak chciałam spytac kiedy planyjemy przenieść sie do nowego wątku dzieci urodzonych we wrześniu 2009?
Jeśli gdzieś taka info już była udzielana to z góry sorki ale ja jej nie znalazłam i dlatego pytam.;-)
Pozdrawiamy w ten piękny poniedziałek. Pewnie niedługo wyjdzemy na codzienny spacerek, Wy też chodzie ;-)
 
reklama
Aguska jeszcze sie nie rozpakowaly wszystkie, a tu juz o przenosinach ?? :shocked2::sorry:

hyhy moze listopadowki tez chca sie zmierzyc ??? :-D:-D:-D
 
My już w domku od wczorajszego wieczora.Malutka bardzo grzeczna -ślicznie je cyca i śpi w łóżeczku :-)Ja czuję sie świetnie-jakbym wogóle na rodziła-tak mnie zaszyli że nic nie czuję tylko plecki lekko bolą w lędzwiowym ale dziś zaczynam lajtowe ćwiczenia na kręgosłup.Pózniej wpadnę opisać mój expresowy poród a narazie obiadek gotuję a za pół godz.pierwsza klientka poporodowa na manicure:tak:
 
Witam wszystkie rozpakowane i te jeszcze czekające na rozpakowanie:)Nie mam czasu ostatnio tutaj bywać bo mały w ciągu dnia bardzo ciekawy świata a w nocy za to smacznie śi tylko co 3-4 h przerwa na jedzenie. Wczoraj ochrzciliśmy naszego małego a mnie złapało zapalenie oskrzeli. Stoję przed wyborem szczepienia dla małego i nie mam pojęcia czy i jak szczepić...:( Dzisiaj usg bioderek a w piątek usg główki. Mały rośnie jak na drożdżach taki grubasek z niego się robi a ja już dużo lepiej się czuję i nareszcie przestało ze mnie cieknąć:)
Pozdrawiam Was wszystkich:)
 
Hej dziewczyny. I ja sie melduje po długiej nieobecności. Ale jakos tak wiecznie brakuje mi czasu. Poza tym dopiero w ostatni piatek moja mama wróciła do siebie więc teraz juz na bank bede miała wiecej czasu na swoje małe przyjemności. O porodzie juz zapomniałam :) czuje sie rewelacyjnie i ciesze sie swoja mała rodzinką.
Zaraz posprawdzam co tam na naszym forum piszczy a tymczasem pozdrawiam słonecznie z juz zimnej i jesiennej szkocji :)
 
Makta witaj z powrotem! ;-)

Ja mysle,ze u mnie bedzie odwrotnie, jak mojej sis wyjada, to dopiero zabraknie mi czasu na neta !
 
reklama
oj dziewczyny u nas też brak czasu na cokolwiek. Mała prawie całymi dniami nie sypia, doprowadzając mnie tym do załamania nerwowego:-). Je i je. Nic nie da się zrobić bo ciągle je. Starsza oczywiście w tym czasie wymyśla przeróżne rzeczy. Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie i życzę dużo odpoczynku i snu.
 
Do góry