reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Dziewczyny Ratunku!!!Polecie dobry laktator!:szok::wściekła/y:Mam taki na z gumowa pompką ale nie działa.:no:Wiem że Awent jest najlepszy może macie doświadczenie używając jakiś inny o podobnym działaniu.:-)
 
reklama
toja...ja mam medelę i bardzo sobie chwalę...ale jak Twój nie działa to lepiej najpierw pożycz laktator i sprawdż czy wogóle coś zadziałasz bo np moja koleżanka ręcznym odciągała spoko a potem ja jej pozyczyłam medele elektyczną i nie odciągnęła nic...wszystko od piersi zależy
sa specjalne wypożyczalnie laktatoró:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Ja moją medele kocham..Ika nie chciała ssać więc ja po kazdym karmieniu musiałam odciągać pokarm i mi ściągał pięknie:tak::tak::tak:
a kupiłam na allegro..używany:tak:
 
drodka - powodzenia!
olgha - moze tak Ci sie spodoba porodówka, ze juz na niej zostaniesz :rofl2:

ale tutaj cisza! i kto by pomyślał pare miesiecy temu ze tak cicho tu bedzie!:-D

mi sie szykuje chyba zapalonko piersi, wczoraj miałam wieczorej gorączke i jedna piers mnie bolała... dzis narazie bez gorączki, ale piers nadal boli...:cool: dziwi mnie to, bo nie mam jakos nadmiaru mleka, mała ładnie ściąga...:eek:

miłego dzionka!
 
Drodka-fuxiaro:-)ten sam termin mamy:-)POWODZENIA!
Reniferku-oby tak było,jak narazie optymistyczne skurcze co 10 -5 min takie mieszane ale byłam pod prysznicem i nie minęły :-)Przed 17 jedziemy na te dni otwarte ale torbę na wszelki wypadek zabieramy...Lędzwia też przyjemnie bolą i podbrzusze.Za godzinę znowu pod prysznic wejdę -może to efekt porannego serduszkowania a może godzina 0 nadchodzi:-)
 
Taaa wszystkie mnie tu zostawcie !!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A ja zrobilam siostrom wycieczke, mezowi i corce a teraz sprzatam cala chate na blysk i nawet pol skurcza nie mam! !!! :eek::crazy:

Gr!

Ladne mi kolezanki! :crazy::-D:-D:-D
 
witajcie dziewczyny. Wczoraj wróciliśmy ze szpitala z naszą malutką Mają. Jest na prawdę małym aniołeczkiem i nie sprawia żadnych problemów. Grzecznie i śpi, i prawie nie płacze.
Uczymy się siebie jeszcze ale mam nadzieje ze będzie jeszcze tylko lepiej.
Trzymam kciuki za mamusie jeszcze nierozpakowane - lekkich i szybkich porodów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry