reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Makta-sorry ze tak dlugo nie dawalam znaku-ale mialam porod - koszmar....lepiej nie opowiadac:szok:
dlugo po nim wracalam do siebie-do tego przeszlam jeszcze depresje poporodowa-plakalam bezprzerwy i nawet nie wiedzialam dlaczego
na szczescie juz mam to za soba;-)
teraz ciesze sie moim skarbem-choc grzeczy z niego chlopak - duzo spi i prawie nie placze to i tak ciagle cos do zrobienia....podziwiam dziewczyny z dwojka maluchow:tak:
Z dnia na dzien lepsza u mnie organizacja-dzis nawet znalazlam czas na babyboom:-D
 
dziewczyny chcialam sie was poradzic od tygodnia okropnie swedzi mnie skora brzucha, przechodze ta ciaze zupelnie inaczej niz poprzednia w szczegolnosci to ze nie przytylam duzo na calym ciele tylko wlasnie bardzo duzo poszlo mi tym razem w brzuszek i mam bardzo duzo rozstepow a wlasnie od tygodnia mecze sie z tym ze okropnie mnie swedzi skora na brzuchu az robia mi sie drobne krosteczki od drapania nic nie pomaga i nie wiem co z tym zrobic.....
to swędzenie na 100% z rozciągania skóry , ale czy jest na to sposób? nie mam pojęcia, chyba tylko szybki poród..
 
swedzenie skory to nie musi chodzic wcale o rozciaganie brzucha. czytalam artykul, ze moze to oznaczac jakas chorobe (nie pamietam niestety o jaka chodzilo). nie chce Cie straszyc, ale tam tez babka tak sie drapala,ze juz wytrzymac nie mogla i jej maz przypadkiem wyczytal,ze to cos powaznego.
 
czytalam o cholestazie wlasnie bo odrazu sobie o tym pomyslalam ale nie pasuja mi tu te objawy bo mnie swedzi dokladnie tylko brzuch i tam gdzie mam rozstepy masakra w nocy wstawalam i oliwka sie trzy razy nacieralam chyba tylko porod naprawde mnie wybawi, a moje magiczne 40 tyg minelo z dniem 23 wrzesien a drugi termin ktory wyznaczyla mi polozna mina wraz z wczorajszym dniem a objawow porodowych ani slychu ani dychu ja sie chyba tez na pazdziernik przepisze hehhe
 
Moltizerka-to swędzenie przez naciągająca się skórę-mnie też trochę swędzi czasami w miejscach gdzie mam rozstępy...
U mnie cisza jak na razie-jutro urodziny mojego taty -fajnie jakby mała zrobiła dziadkowi prezent:tak:
Albo czeka na urodziny mojej siostry -ale to dopiero za 8 dni:rofl2:
Jutro jedziemy z m.na dzień otwarty do szpitala -ciekawa jestem bardzo jak będzie-na pewno lepiej niż w żeromskiego...
 
reklama
witam porannie
pierwsza jestem...no niesamowite.
W końcu pierwsze objawy-zaczęłam plamić i skurczyki nieregularne, co 10-20 min. mam nadzieje, ze nie zanikną.Ide pod prysznic i położę się jeszcze na troche, byle nie przeszły!!!
miłej niedzieli
 
Do góry