reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

hej
u mnie dalej nic....
dzien minal-sporo rzeczy zrobilam, bo jutro mama do mnie przylatuje wiec i obiadek gotowalam i sprzatanko itp (aby juz moj synek poczekal na przyjazd babci i nie chcial isc na swiat do jutra do 18!!!!!)
 
reklama
dziewczyny chcialam sie was poradzic od tygodnia okropnie swedzi mnie skora brzucha, przechodze ta ciaze zupelnie inaczej niz poprzednia w szczegolnosci to ze nie przytylam duzo na calym ciele tylko wlasnie bardzo duzo poszlo mi tym razem w brzuszek i mam bardzo duzo rozstepow a wlasnie od tygodnia mecze sie z tym ze okropnie mnie swedzi skora na brzuchu az robia mi sie drobne krosteczki od drapania nic nie pomaga i nie wiem co z tym zrobic.....
 
witam .....

ja dziś tylko na chwilkę, ale melduję sie już z maleństwem przy serduszku a nie pod serduszkiem - 3460 g i 53 cm mojego szczęścia urodziłam 23 czyli terminowo o 5.55 w Św. Rodzinie :tak::-D:tak: zycze każdej takiego porodu, dodam tylko szybko, że przyjęcie na oddział było 5.30 a 5.55 było już po wszystkim, 3 parcia i dzidzia była na świecie :tak: a na izbę zajechałam z 9 cm rozwarciem.......... :tak::-D:tak:

gratki dla wszystkich .................:tak:
 
hej
ja sie czuje ok-tylko kosci troche bola-szykuje sie na lotnisko jedziemy z mezem po moja mame-wiec aby juz nic sie nie dzialo do wieczora

princi-powaznie zaczelo sie u ciebie czy zartujesz?jak tak to trzymam kciuki!!!!
 
witajcie

ja po dlugiej przerwie wracam:-)

gatta-mi nic nie pomoglo, zadne spacery, schody, anansy....probowalam wszystkiego-i nic Musialam mojego uparciuszka wywolyac-po 13 dniach;-)
 
Anek!! To Ty juz po?? I nic nie napisalaś ;) oj nieładnie nieładnie :)
Ja tez sie na chwile melduję i widzę, że coraz Was tutaj mniej.
Trzymam kciuki za terminy dziewczyny!!
 
reklama
Witam się i ja
dalej cisza, nic się nie dzieje, ale na szczescie nie jestem jeszcze "ta ostatnia", wiec to podtrzymuje mnie na duchu.
Olinka-ja też nie planuję dzisiaj bo jedziemy na lotnisko odebrac syna.Po niedzieli dopiero... ;)
Też sprzątam, piorę, prasuję, schody, spacerki itp. i nic.Trudno, pewnie bede październikówką.
Idę po kawę, nawet jeść mi się za bardzo nie chce.
Brzuch też mnie swędzi, ale może mam alergię na krem p/rozstępom, a nie bede już zmieniać.
Miłej soboty mamuski i brzuchatki
 
Do góry