reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Witam
u mnie też cisza...
Wyspałam się, ale wieczorem, to jakoś taka nerwowa byłam, nie wiem czemu.Nie mogłam zasnąć, a rano nie mogę wstac. Niech się to już skonczy. Żeby chociaż jakieś skurczyki, czop itp., a tu nic. Trzeba wybrać sie na spacer, może się ruszy.Potem sprzątanie, zobaczymy....
Miłego dnia.
 
Hej dziewczyny,ja już doszłam do siebie po tym 3 dniowym pobycie na patologi c.i po nocy na porodówce -nadenerwowałam się ale w sumie ''nie ma tego złego co by na dobre...''
Przekonałam się jak naprawdę funkcjonuje ten szpital i przy takim babyboomie jaki teraz panuje na pewno moja noga tam więcej nie postanie!
Na porodówce takie obłożenie że rodzące z małym rozwarciem kładą na patologii a potem też tam upychają z noworodkami:eek:Przez taki natłok lekarze są zabiegani i arogancko ,przedmiotowo traktują pacjentki.
Po poprzednich porodach które przebiegały szybko i bezproblemowo-teraz nie miło się rozczarowałam.
Zdecydowałam sie na poród w małym szpitalu gdzie płaci sie te 300zł za rodzinny ale warunki bez porównania lepsze i kameralna atmosfera.A zaplecze chirurgiczne i noworodkowe maja b.dobre.
Chodzę cały czas z tym rozwarciem na 2 palce i brzuch mam non-stop napięty ale nic mnie nie boli na szczęście .Podejrzewam że te 6 tyg.skurczy przepowiadających to efekt wieloletnich moich ćwiczeń nad płaskim brzuszkiem:tak:Mięśnie mam tak mocne że samoistnie się kurczą-a ile jest winna herbatka z liści malin to nie wiem ale piję regularnie.
enka-powodzenia!
 
Dzięki Olgha ;-)
w wawie też niezależnie w jakim szpitalu panuje babyboom, najspokojniej jest w nocy i weekendy, dlatego fajnie gdybym jutro albo w niedziele tam trafiła.
Teraz właśnie ogarniam mieszkanie by jako tako wyglądało gdy mnie nie będzie (M raczej głowy do sprzątania nie będzie miał)
Qrcze w nocy wiedziałam że coś się będie działo, bo miałam duuuże bolesne dość skurcze a rano obudziałm się i plama śluzowa na prześcieradle.
W końcu jestem już po terminie do diaska więc młoda mogłaby juz wyjść :-)
 
Olgha wiesz co.. apropos tych mięśni.. ja nigdy nie cwiczyłam mięsni brzucha i u mnie skurcze przepowiadjące wyglądały tak ze śmiech na sali... gdyby nie to ze pod koniec ciaży musiałam już całkiem leżeć i z nudów wsłuchiwałam sie w swoj organizm to pewnie bym ich nie zauwazyla... więc może te mieśnie faktycznie mają znaczenie... obiecalam sobie ze jak minie 6 tygodni od porodu i będę sie czula juz na silach to zaczynam pracowac nad brzuszkiem właśnie... więc powiem ci jak będę w drugiej ciązy czy jest różnica :-D

mam nadzieję, ze uda mi się za równy rok we wrześniu strzelić dzieciaczka ;-)
bardzo bysmy z M chcieli... :-D ale zobaczymy jaki charakterek będzie miała Hania... czy będzie realne posiadanie dzidziusia przy naszej małej terrorystce ;-) jak na razie ma chwiejne nastroje... z resztą ma to po mnie :-D
 
reklama
Olgha! te miesnie to chyba faktycznie maja cos wspolnego. ja odkad pamietam brzuchy trzaskalam, mam b.silne miesnie i przepowiadajace, jak mnie zlapia nieraz to mysle, ze to juz!!!
moja obecnna dolegliwoscia ciazowa jest BRAK PORODU;( alez to denerwujace, jak sie tak czeka i czeka.... wczoraj wybralam sie na spacer z rodzinka, oczywiscie wiadomo w jakim celu. spotkalam sasiadke i spytala kiedy urodzilam;) mialam chuste wiec tak brzzuszka nie bylo widac. ;) wzielam to za bliska oznake porodu;) moze mi wykrakala;) spacer oczyiscie nic nie pomogl. przespalam calutka noc
 
Ostatnia edycja:
Do góry