reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
No i mnie wczoraj zostawilyscie tu sama :-( nie dosc ze nie moglam zasnac gdzies do 2 to jeszcze teraz juz wstalam :crazy: a wszystko przez to ze szlam do kibelka i zobaczylam to ciasto :-D no musialam zjesc bo i tak dlugo od wczoraj wytrzymalam :tak: Dziewczynki PYCHA !!! Robcie póki mozecie ;-) szybciutko sie robi bo placuszki sie pieka tylko 10-15 min i jest taniutkie :tak: tu macie przepis Przepisy kulinarne - Mioduszka - Ciasta, desery, sałatki z tym ze zamiast cukru waniliowego do masy dalam cukier migdalowy a polewe nie czekoladowa tylko o smaku krowki i bez zadnych cukiereczkow :tak: cukier migdalowy to podstawa!! :blink: a polewa wedle uznania (krowka ciut za slodka) No i silna wola bo ciasto sie je na drugi dzien jak juz nasiaknie ...
Życze milego dzionka !!!
 
Pomylilam forum czy co ??? :confused: ze tu taka cisza ... zawsze po nocy mialam co nadrabiac a dzis nic ... Rozpakowalyscie sie wszystkie czy co .... :confused: a moze wszystkie sobie smacznie spicie ;-)
 
hello

ja tylko szybkie wieści od Alex przekażę - ma rozwarcie na dwa palce i zostawili ją w szpitalu, ma dreptać coby przyspieszyć... więc hurtowo trzymamy kciuki, żeby poszło szybciutko!
wieści są z wczoraj, więc może już nieaktualne, a Alex już tuli Rysia, ale potwierdzę jak Alex napisze :tak:

a ja... rozwarcie 3 cm, na ktg ledwo ledwo jakieś skurcze... umyłam wczoraj dwa okna, wieczorem skurcze które bezczelnie o 22 ucichły i przespałam całą noc :wściekła/y:

Liviia to ciasto.... ech. i jak tu słodkiego od rana nie jeść?
 
hehehe ja jestem liiiviiia
Musze spróbować to Twoje ciacho ( szkoda ,że bliżej nie mieszkasz to bym sie wprosiła;-)) a tak sama muszę robić:tak:

Miałam siedzieć zapakowana do 10tego ale dzisiaj boli mnie jak na @ i śluzu mam olbrzymia ilość:baffled: chyba czopek się strzępi:confused:
chociaż dziewczyny bez całego czopa chodzą to ja może do tego 10tego września dotrwam:sorry2:

Masz racje ,że 9.09.09 to fajna data!!!! Może się na nią zdecyduje;-):-)
 
hello

ja tylko szybkie wieści od Alex przekażę - ma rozwarcie na dwa palce i zostawili ją w szpitalu, ma dreptać coby przyspieszyć... więc hurtowo trzymamy kciuki, żeby poszło szybciutko!
wieści są z wczoraj, więc może już nieaktualne, a Alex już tuli Rysia, ale potwierdzę jak Alex napisze :tak:

a ja... rozwarcie 3 cm, na ktg ledwo ledwo jakieś skurcze... umyłam wczoraj dwa okna, wieczorem skurcze które bezczelnie o 22 ucichły i przespałam całą noc :wściekła/y:

Liviia to ciasto.... ech. i jak tu słodkiego od rana nie jeść?

wow! no sypią sie już wrześniówki...:happy2:
 
Ja mam zwiekszona wydzieline juz ze 2 tyg tez tak myslalam ze po malu moze ten czop ale chyba raczej nie ... za to za kazdym razem jak ide do kibelka to go wygladam :-D smieszne ze juz tak sie chce ale jak mnie zlapie taki wiekszy bol to oblatuje mnie strach ze to juz i ze sie boje ....
 
Witam Was MAMUśKI:-)
Trzymam kciuki za Alex:-):-):-):-):-):-) i czekamy na Rysia:tak:

Dziś jestem szczęśliwa bo smacznie spałam cała noc:-D i tylko raz byłam w kibelku:szok: jak nigdy hehe.
Ale wczoraj wieczorem ciśnienie mi się podniosło bo dałam się namówic Mężusiowi na grila u teściów - to był błąd, ale nie chciałam się z nim kłócic:sorry2:
W pewnym momencie myślałam że uduszę to wredną babe:angry: cały czas gadała jaka to ja gruba i ze po porodzie tez będe :confused:, czemu to:confused: ja ogórków w słoiki nie robiłam jak siedze w domu i nic nie robie:wściekła/y: i po co dla dziecka wszystko tak wcześnie kupiliśmy:baffled: itp. szkoda gadac.......wrrrrrr

Dziś w planach odkurzanie i mycie podłóg:tak: oczywiście zajmie mo to z godzine hehe;-)

Miłego dnia i czekam na wieści od rozpakowanych mam:-):-):-):-)
 
Ja mam zwiekszona wydzieline juz ze 2 tyg tez tak myslalam ze po malu moze ten czop ale chyba raczej nie ... za to za kazdym razem jak ide do kibelka to go wygladam :-D smieszne ze juz tak sie chce ale jak mnie zlapie taki wiekszy bol to oblatuje mnie strach ze to juz i ze sie boje ....

Ja teraz wypatruje tego czopa a tu nic:sorry2: :-)jak całą ciąże miałam zwiększoną ilośc wydzieliny to teraz normalnie nic... pustynia hehe:tak: tak to bym myślała że coś tam się rusza powoli a tak to nici:confused:
 
reklama
Witamy, Alex, trzymam kciuki.
Moja kolezanka ze studiów, tez wrześniówka wczoraj dostała skurczy pojechała od razu do szpitala, niestety zostawili ją a akcja ustała, tak wiec czekają........

Co do czopa i oglądania, to chyba u nas takie normalne, że sie ogląda w kibelku co tam "wylatuje", ja mam to samo, wydaje mi się, że powinno się już coś zaczynać, a tu ani czopu nie widać ani porodu nie słychac:)

U mnie dziś nocka przespana dosć, boli mnie tylko mocno podbrzusze, miałam wiec ciężki ból jak się przekręcałam na boki. Albo to wina dzidziusia, bo się zsunął, albo wczorajszego spacerku po lesie.
Zmykam zaraz jeść śniadanko i ogarnąc kuchnię- oj ile mozna sprzątać:)
wczoraj odkurzyłam cały domek, wszędzie posprzątałam i nic:)
 
Do góry