reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
A mi sie jednak wydaje ze to jednak nie jest takie proste ... i ze z tymi objawami mozna sie i kilka tyg meczyc ... codziennie mysle juz na dniach juz na dniach ... bo boli bo skurcze bo kluje bla bla bla ;-) ale juz nam tak dane sapac i sie meczyc ;-)
 
Syla 24 moi wracają w czwartek - kazali czekać to czekam , chociaż już dwa razy okna pomyłam w ciągu tygodnia i nic, czuję,że poczekam do połowy wrzesnia znając moje szczęście

Elaine strasznie to przykre co piszesz, posyłam ci całuski
 
Ostatnia edycja:
henrietta widze mamy takie same terminy - a skoro ty czekasz do polowy wrzesnia to ja czekam z Toba :-D to sie jeszcze zalapie na wyjazd do sulejowa na pare dni, mojemu sie marzy ale nic z tego, bo on w sobote wraca dopiero na pare dni a jeszcze jak dotrwam to 31 badanie u ginki... :tak:
tu by sie chcialo rodzic i jednoczesnie poczekac jeszcze troche :-D

a wogole to mnie dzisiaj jakas radosc rozpiera, az nie potrafie tego okreslic... :-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Elaine
nie smutaj, w sumie to wiem jakie jest zycie z alkoholikiem z autopsji... ojciec mojego dziecka nim jest niestety...:zawstydzona/y: ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze... bo przeciez bedzie :-D juz niedlugo bedziesz miala dzidzie, masz meza na ktorego zawsze mozesz liczyc wiec jest ok :-D

henrietta
nie strasz kobieto :-D:-D:-D:-D
 
Tych objawów jest cała masa, i nastrój, i wicie gniazda i bóle i skurcze i zupy i dupy:) i u mnie już tyle czasu, 2 tyg rozwarcie na palec, bóle od kilku nocy, skurcze cały czas, oj porządki i inne pierdoły, to już powinnam 100 razy urodzić:)

A teraz ostrzegam, nie myjcie tych okien wariatki, teraz z brzuchami to już ciezko, a i naciagać macicy machając rękami sie nie powinno, naprawdę lepiej myć podłogę jak myć okna, serio serio.
Poza tym mój gin powtarza mi, ze lepiej nic na siłę nie kombinować, bo zacznie sie np za słabymi skurczami bo macica nie gotowa albo jak i cc się skończy, dlatego maluch niech sam decyduje o stanie gotowości.
 
Ja na wyjście ze szpitala przygotowałam: kaftanik cieniutki, kaftanik grubszy, śpiochy,
pajacyk welurowy, 2 czapeczki cieńsza i grubsza, kurteczka i kocyk (jak będzie gorąco to nie będziemy zakładać kurteczki), a dzieciątko zawsze będziemy przewozić w foteliku- bezpieczeństwo przede wszystkim:tak:
 
Zanka nie miałam takiego zamiaru:-) powiem ci ,że ja bardzo chcę juz rozpakowania, ale jak coś zaczyna mnie boleć to ze strach modlę się, żeby to jeszcze nie było to

Szyszunka ale podłogi już pomyte a okna jeszcze nie...
 
reklama
Do góry