reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

elaine nie placz kochana:tak:takie jest niestety okrutne zycie, sama mialam ojca alkoholika, ktory skopsal mi cale dziecinstwo i mamusi zycie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:teraz zaczynasz nowe wlasne zycie, ty dzidzius i tatus dzidziusia:-)teraz wy tworzycie rodzinke, a mama hmmm to smutne:-(przykro mi ...zjedz cos slodkiego na poprawe hulorku-przytulaski;-):tak:
 
reklama
tak liiiviiia to ja o tym pisałam ale nie udało mi się ani razu. próbowałam o każdej godzinie kiedy losują i to punktualnie albo z minutowa róznicą w jedna i druga strone liczac sie z tym, że maja inaczej zegarek nastawiony niż ja. ale niestety dziwnym trafem zawsze zestawy już były rozlosowane.:baffled:
 
tak liiiviiia to ja o tym pisałam ale nie udało mi się ani razu. próbowałam o każdej godzinie kiedy losują i to punktualnie albo z minutowa róznicą w jedna i druga strone liczac sie z tym, że maja inaczej zegarek nastawiony niż ja. ale niestety dziwnym trafem zawsze zestawy już były rozlosowane.:baffled:



No ja wlasnie to samo wiec mysle ze to jakas sciema ... czasem robilam jak tylko ktoras z tych 4 godzinek wskoczyla a czasem 2 min odczekalam i nic ... nie wiadomo wlasnie jak oni maja zegarki bo zamowisz u siebie punktualnie a u nich jest za minute i juz cie podciagna do poprzedniej godz :crazy:
 
dokładnie liiiviiia dlatego już nie posyłam bo strata czasu. ja nie wiem czy oni w ogóle to posyłają może to jakiś pic na wodę, i dostają za każde zgłoszenie kasę tak naprawdę a próbek nie wysyłają albo wysyłają znajomym:eek:
 
Elaine-przykre bardzo:-(oby się to kiedyś zmieniło...Myśl o dzidzi i mężu to da Ci siłę
oli-my powinnyśmy się założyć o termin bo mamy identyczny z om i z pierwszego usg też mi wyszło 18-19 -niby dał mi lekarz czas do końca miesiąca bez czopka -ale już w to powoli przestałam wierzyć...Może nawet do połowy września dotrwam...narazie konkretnych objawów nie mam,wkurza mnie siedzenie w domu ale chodzenie powoduje skurcze i jakoś dziwnie się czuję...zobaczymy
nemesis-właśnie gadałam z przyjaciólką ,jej szwagierka chodziła miesiąc bez czopa przy pierwszym dziecku-ale znak dobry tak czy inaczej-gratuluję:-)
Mam gondolkę i fotelik dla małej ,ale wolę w foteliku ją zabrać ze szpitala -w zależności od pogody -albo body ,pajac i coś cieplejszego na górę plus kocyk na nogi albo kombinezonik polarowy.
 
Witam! Ja juz po wizycie.Szyjka skrócona,rozwarcie na palec,głowka sie już wstawia:-)Gin powiedział,ze po 10-tym powinnam urodzić:-),fajnie by było,bo nie chciałabym do terminu czekać.W czwartek mam usg,więc zobaczymy ile mały waży:-).Aaaa i za tydzień odstawiam fenoterol:tak:.Miłego wieczorku!
 
Olgha a jak Ty się czujesz? jakieś konkretne objawy rozpakowywania? ja z pierwszym bez czopu leżałam 2 tygodnie ale dlatego, że mi lekarze podtrzymanie robili a jak mi odszedł to od razu akcja się zaczęła.
 
Olgha no tak my jedziemy rowno:-D:-D:-D
ale czuje ze ja pekne pierwsza:tak:Ty taka na chodzie jeszcze a ja juz obolala:-pno ale ciekwe ciekawe...a Ty jak obstawiasz?? :confused::-)
 
reklama
oli-na chodzie....:-D:-D:-D:-D:-DDobre!Od 9 dni tylko 2 razy wyszłam z domu-raz pobrać krew i o mało nie zemdlałam i wczoraj na badania ale do auta i z powrotem i już miałam mega skurcze...Psychicznie jestem tym wykończona bo z natury lubię się dużo ruszać a tu takie uwięzienie:baffled:A w poprzednich ciażach do końca łaziłam,podnosiłam 2 letnią Laurę ,spacerki itd i w 42 rodziłam...Obstawiam optymistyczną wersję do końca sierpnia i pesymistyczną w terminie;p Mam nadzieję że będę pierwsza....
Zmykam grzybki wyczyścić bo M znalazł całą torbę i jutro będzie niezła wyżerka;-)
 
Do góry