reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Hej Hej Dziewczynki Ja dziś wyjątkowo wyspana- oczywicie wędrówki nocne co 2 godziny musiały być, ale to już pestka;-)Mój M. też mnie wykiwał ze zmywaniem, od wczoraj miał nastawić i to samo zaraz, zaraz, jutro rano...a jutro rano zapomniał:dry:
Co do depilacji to ja też używam kremu Vett i świetnie się sprawdza, mogę polecić:-)
Dziś mam zamiar zabrać się za pokój Maleńkiej- ubrać lóżeczko, uporządkować wszystkie kosmetyki itp. Mam nadzieję, że siły wystarczą i będe mogła się pochwalić wieczorem jakimiś fotkami;-)
 
reklama
witam sie :-)wpadłam tylko sprawdzic czy któras sie nie rozpakowała ale widze że nie:tak:ja właśnie robie serek biąły ze smietanka i kakao dla mojego głodomorka tzn starszego syna;-);-)
o jak ja nie którym zazdroszcze że moga sobie tak poleżec w ciagu dnia ja niestety nie za bardzo musze sie dzieckiem zajac wiec ciagle na obrotach:-D:-D:-D
trzymajcie sie i zacznijcie sie juz rozpakowywac nie moge sie doczekać kto bedzie nastepny
 
Hey Dziewczynki,

Wpadlam na chwile, jestem po wizycie...maly wazy 3600 ale na swiat sie nie pcha, nie ma nawet mini rozwarcia, wsio zamkniete...Wszystko obgadalismy co do porodu, jak odejda wody jechac od razu przy skurczach przy 2 porodzie jak sa co 10min....Dowiedzialam sie tez ze jak maly osiagnie wage 4kg to bede musiala miec cesarke bo macica nie wytrzyma i peknie po poprzedniej cesarce....

Ze zlych wiesci to to, ze pokazalam mu te moje nogi, wczoraj spuchly jak balony i wysypalo je tak ze cale czaerwone az sine z lydkami wlacznie nie moglam auta prowadzic bola, pieka i nie moge chodzic...i juz napewno wiadomo ze to zadne uczulenie jak mi wciskaja od 3 lat ! zadne AZS tylko problemy z krazeniem, powiedzial ze b. zle to wyglada, dostalam juz leki i lezenie a przy porodzie mam to zglosic i dostane silne leki jak tylko urodze i konsultacje z chirurgiem naczyniowym .... u mojej mamy sie od tego zaczelo a potem przyplatala cala reszta : zylaki, zakrzepica, choroba watroby...rak i zmarla dlatego lekarz lazal dzialac i bym jakos do porodu wytrzymala :-:)-( nie powiem....jestem zmartwiona bo i tak mam mnostwo problemow, ciezka ciaza i jeszcze to....poki co o pracy moge zapomniec :-:)-:)-(Ide lezec bo noga lewa wyglada jak do amputacji sina spuchnieta itp
 
Witam wtorkowo:-)
U nas nocka byłaby w miarę gdyby nie przyplątało się jakieś zapalenie ucha. Boli jak diabli. Jak dzisiaj nie przejdzie to jutro biegnę do internisty i od razu do laryngologa. Rany.... co chwilę coś się do mnie nowego przyplątuje:szok:
Dzisiaj mam szkołę rodzenia z mężulkiem bo normalnie tam karzą chodzić samej. Ale dziś kąpiel to trzeba z tatusiami. Mój M się strasznie opierał bo mówił że lalki kąpać nie będzie że będzie czekał aż po porodzie przyjdzie do nas położna i nas nauczy kąpieli ale ostatecznie dał się namówić. Zobaczymy jak się dziś spisze przy tym kąpaniu:-)
dziękuje Jogobelka...i jeszcze proszę zdradź jaka masz dawke tego wiesiołka na opakowaniu?? Bo mi miła pani poradziła 1000(podobno najbardziej popularne...)
Kroptusia bez nerwów...one nie pomogą a wręcz przeciwnie. Chociaż wyobrażam sobie jak bardzo cierpisz. Juz niedługo i pociesz sie tym, że już masz taki tydzień, że nawet gdyby cos to mozesz byc całkowicie spokojna :) Trzymam kciuki:tak::tak::tak:

Ja mam 500mg/kapsułkę ale tylko takie były w aptece. Jeśli dostaniesz 1000mg to będziesz brała 3x1:-)
 
Hello ;-)
A ja sie wyspalam :rofl2:

Z mojej Natusi to sie prawdziwa ksiezniczka robi... od dwoch dni sciaga spodnie jak jej kropelka soczku spadnie.. bo sa juz mokre... :confused:A ja ledwo ja pod palcem czuje.. :-D

Kroptusia najwazniejsze,ze donosilas.. a reszta sie sama ulozy :rofl2:

Ja tego wiesiolka tez mam 500mg , tez tylko takie byly w sklepie... :sorry2:
 
witam wszystkie Wrześnióweczki :)
ja też się wyspałam ale mi się jęczmień na oku zrobił i wyglądam jak aligator z taką spuchniętą gałą:tak: cza na śniadanko numer jeden a potem się coś wrzuci jeszcze na ruszt :)
miłego dzionka!
 
kroptusia ale duuuuuużżżżżżżego masz tego szkraba a pierwsze dziecko też takie duże było??ciekawa jestem właśnie jak to bedzie u mnie
 
Witam we wtorkowe przedpołudnie :-)
Widzę że lęk przed porodem nie tylko mnie dopada. Któraś pisała że poród mniej bolał niż bóle miesiączkowe :confused: Dla mnie porównać te obydwa bóle to jakby porównać trzepot skrzydeł mewy do trzepotu skrzydeł komara...a brzuch mnie nieźle boli przy @. Najbardziej boję się że dziecko będzie znowu duze, pierwsze ważyło aż 4200. A wszystko na to wskazuje bo termin z USG jest az o 10 dni przed terminem wyliczonym co świadczy o dużej wadze.
Szyszunka nie orientujesz się jak to jest w naszym szpitalu z porodami rodzinnymi? Bo ja słyszałam że jest płatny i często niemożliwy ze względu na brak sali. Nie wyobrażam sobie rodzić sama :-(
Pocieszam się tylko że wszystko minie. Jaka miła będzie w tym roku Wigilia z naszymi maluszkami :-D
 
=...
Szyszunka nie orientujesz się jak to jest w naszym szpitalu z porodami rodzinnymi? Bo ja słyszałam że jest płatny i często niemożliwy ze względu na brak sali. Nie wyobrażam sobie rodzić sama :-(
Pocieszam się tylko że wszystko minie. Jaka miła będzie w tym roku Wigilia z naszymi maluszkami :-D
Indygo - prawo do bezpłatnego porodu w obecności męża/ mamy kogokolwiek masz zagwarantowane w karcie pacjenta Rzecznik Praw Obywatelskich
Innym przypadkiem jest gdy chcesz wynająć pojedyńczą salę, wówczas szpitale pobierają opłatę za salę ale NIE WOLNO IM ZA PORÓD !!!
 
reklama
co do golenia ja tylko raz w życiu się potraktowałam maszynka, teraz przy bikini kremem a teraz kupiłam przed porodem piankę i nawet nawet może być bo już ją użyłam
 
Do góry