reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Anek- ja dostałam listę co mam zabrać do szpitala, wszystko kupiłam nowe, starałam się dobrać w czerwieni, tylko szlafrok mam biały, bo najłatwiej bedzie doprowadzić go do stanu używalności po powrocie. Kosmetyki też kupiłam, (taki mini-zestaw), oprócz kremów do twarzy i na rozstępy, to na końcu wrzucę. Popakowałam osobno do siateczki ciuszki maluszka, osobno moje, kosmetyczka i na wierzchu ręczniki. Sprawdziłam -walizka się zamknęła, czyli "jakby co" to z walizką na kółkach poradzę sobie nawet sama.
Soyyo - aparat też bierzemy i kamerę, ale baterie kupiliśmy zwykłe, właśnie dlatego, że mojemu M zdarza się zapomnieć doładować.
A co do ciuchów na wyjście-to też zostawiłam listę co ma zabrać, i przykleiłam na nosidełku-więc napewno nie zapomni.
 
reklama
a co do dzidziulkowego pakowania to moja siostra podpowiedziala mi - a rodziła 2 razy że dobrze jest w malutka torebeczke spakowac spioszki, kaftanik, pampers, rekawiczki i czapeczka - to tak jak w szpitalu nie daja ciuszkow tylko swoje trzeba miec - bo pozniej tylko raz dwa i juz sie ma w reku komplecik, mezu tez zostal poinformowany ze w takiej malej torebeczce sa ciuszki na pierwsze ubieranie dzidzi :-)
 
ja juz wróciłam teraz odpoczywam no i makaronik się gotuje :tak: to niedługo zjem sobie rosołek:-)
przyszła z allegro koszula do karmienia więc dziś ją wypiore i to bedzie chyba wszystko do mojej torby... wieczorem na spokojnie jeszcze pomyśle czy wszystko mam spakowane... ja takie rzeczy jak kosmetyki i szczoteczka do zebów i kapcie to kupiłam sobie nowe bo napewno bym zapomniała zapakowac;-)
dobrze ze o aparacie piszecie.... dziś podłącze do ładowania
a ładowarka lezy przy torbie i tam ładuje telefon:-) ogólnie to wszystko mam w jednym miejscu... jeszcze tylko planuje sobie kupic spodnie dresowe na wyjscie ze szpitala później przydadzą się na spacerki:-)
ubranka tez juz poukładane:-)
podsumowanie................................MOGE RODZIC:-)
 
jeju dziewczyny my to jakies czarownice czy co? jakis sabat we wrzesniu trzeba zrobić hehehe - ja dziś na obiad też miałam rosołek :-D to już jest za bardzo podejrzane - nie uważacie? :szok: :-D
 
Kroptusia spokojnie, masz juz 38 tydz.. a tyle po drodze nerwow! A jednak udalo sie donosic.. teraz szybki latwy porod.. :rofl2:

Makta
spojrzalam ostatnio w ten birth plan.. i tam sa takie opcje jak np naciecie krocza, porod kleszczowy ... czy wiesz moze, czy moge zaznaczyc ,ze chce aby mi krocze nacieli, i nie chce np porodu kleszczowego czy tam proznociagiem ? Czy to sa opcje jak chce zeby wygladal moj porod tak ? Kto tam ma byc, ile chce zostac w szpitalu ? Bla bla..:confused::confused:
Ale sie sciemnilo, ide pranie zabrac z dworu haha

Przepraszam wszystkie... ale ja dzis na obiad kurczak w sosie smietanowo ziolowym..
A wy co?:confused::confused: Rosol w pon????:confused:
 
Cześć dziewczyny.

BERSHKA - GRATULUJĘ SYNKA - UCAŁUJ GO ODE MNIE :tak:

Ja nadal jestem w trójpaku ale brzuszek już mi schodzi coraz niżej.Ciężko mi się poruszać,nogi mam spuchnięte,kręgosłup mi pęka i mam problemy ze spaniem.Dzieciaczki nie mają już miejsca więc czuję każdy ich ruch bardzo mocno.Jutro idę do szpitala na KTG.Jestem w 36 tygodniu a mam wrażenie że urodzę lada chwila.Muszę wytzrymać jeszcze chwilkę ale jest ciężko...coraz bardziej ciężko.:no:
 
dziewczyny trzymajcie kciuki za nas-wczoraj czop mi odszedł-rozwarcie pół palca i mogę zacząć rodzić w każdej chwili-mała już jest spora i pcha się ostro na świat:)))Jestem w szoku bo spodziewałam się z 5 tyg.jeszcze pochodzić ..
 
reklama
Olgha kurde ty jestes w tym samym tyg co ja... :confused::confused::confused: A ty pijesz juz te herbatke i ten olej z wiesiolka ? Hm.. juz sie pogubilam.. :sorry2:
 
Do góry