reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
a Ja miałabym do was takie pytanka dwa :

Czy na Kamieńskiego robią wymaz na paciorkowca a jeśli nie to czy jet wymagany przy przyjęciu na oddział?!

I drugie pytanko jaką szczepionką szczepią Nasze dzieciaczki w pierwszej dobie na WZW chodzi mi konkretnie o nazwę ?!

Dziękuje
 
lapka 79 nie ma szkoły rodzenia przy szpitalu na Kamieńskiego. Jest natomiast szkoła, którą prowadzi położna z tego szpitala. Oto link do stronki Szkoła rodzenia Sage-Femme Szkoła nazywa się Sage Femme. Ja z mężem tam uczęszczaliśmy i jesteśmy zadowoleni. A jeśli chodzi o szpital na Kamieńskiego i sam poród to poczytaj kilka stron wcześniej bo zarówno ja jak i inne dziewczyny pisały co nie co na ten temat. Jeśli będziesz miała jakieś konkretne pytania-tematy których wcześniej nie poruszyłyśmy-to pisz.
Życzę szczęśliwego rozwiązania
 
eee hmmm ja robiłam w szpitalu w którym moja dr pracuje :| i z tego co pamiętam to nic nie płaciłam :|
może teraz jest inna polityka :-)
 
Mi KTG też robił lekarz w szpitalu w którym pracuje (Kliniki). Nic nie płaciłam. Zresztą pod koniec ciąży byłam 4 razy u niego, a płaciłam tylko za 1 wizytę. Resztę kazał sobie zostawić i kupić coś małemu :)
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi. Moja dr nie pracuje w szpitalu. Ja chodzę do 4Medu, a tam nie ma sprzętu do ktg. Pewnie też się wybiorę do polikliniki. Jak tam stoi sprawa Borowskiej, ktoś jest zorientowany?
 
Do góry