reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Hej dziewczyny ja dziś byłam na wizycie u mojego ginekologa. Jeśli chodzi o wymazy na chlamydie to mówi że nie widzi wskazań ale jeśli chce to może zrobić i zrobiłam cały pakiet dla pewności. Owulacja była, endometrium mówi że grube idealne do zagnieżdżenia więc czekam na testowanie, jeszcze dwa dni. Ogólnie mówił że wszystko ok ale jak do listopada nie uda się zajść w ciążę to mówi żeby nie czekać i zgłosić się do kliniki z partnerem ze względu na mój wiek nie ma co więcej czekać. A do listopada wrzucić na luz… żeby tak się dało
 
reklama
ile my cykli już odpoczywaliśmy. Odpoczywaliśmy do ślubu. Wtedy też wszyscy mówili „odpocznijcie”. Po ślubie jesteśmy już ponad rok i od samego początku wznowiliśmy starania. ***** wyszło.

Ja mam po prostu wrażenie, że lądują we mnie te wszystkie leki i ***** one dają. Żeby to jeszcze pomagało, to ja rozumiem.
Nawet jeśli będzie to na NFZ, to już nam proponują przebadanie zarodków, gdzie jest do cholera dodatkowo w **** płatne. Wszystko kręci się wokół pieniędzy. Mam wrażenie, że po prostu jesteśmy niezłą pożywką. Bo żadne z zaproponowanych metod leczenia nie poskutkowało.
Rozumiem :( u mnie taki cykl przerwy raz na jakiś czas fajnie oczyszczał głowę. Tym bardziej jeśli czujesz, że się niepotrzebnie faszerujesz, to już tym bardziej chociaż miesiąc przerwy może dobrze by Ci zrobił 🙈
A co do badania zarodków to wiadomo już czy będzie taka możliwość, żeby to sobie „dokupić”? Bo jakby nie patrzeć to jeśli będzie taka opcja, to nikt Was przecież nie zmusi żeby to zrobic
 
Hej,
Ja myślałam o zgłoszeniu na prowadząca wątek, ale po 1.nie wiem czy dam rade ogarnąć tyle postów.
Po 2. Czerwiec niestety u mnie w pracy ciezkiz do tego mam egzamin do którego muszę się przygotować.
Więc może w lipcu?

U mnie 12 dc, poszłam na monitoring bo byłam na Lamecie i co? Jest po owulacji.
Noż kurde :(
Trzon był wczoraj i dziś.. ale niestety prawdopodobnie za pozno :(
Bez sensu.
 
Hej,
Ja myślałam o zgłoszeniu na prowadząca wątek, ale po 1.nie wiem czy dam rade ogarnąć tyle postów.
Po 2. Czerwiec niestety u mnie w pracy ciezkiz do tego mam egzamin do którego muszę się przygotować.
Więc może w lipcu?

U mnie 12 dc, poszłam na monitoring bo byłam na Lamecie i co? Jest po owulacji.
Noż kurde :(
Trzon był wczoraj i dziś.. ale niestety prawdopodobnie za pozno :(
Bez sensu.
Kurcze, może akurat wczoraj jeszcze zdążyliście 🤞🏻a ciałko żółte było już widoczne?
 
Hej, ja już nie wiem co jest przyczyną plamienia po miesiączce, ewentualnie krwawienia…
Od kilku cykli mam plamienia różowe po miesiączce, a ten cykl był w chujj skąpy, i od „zakończenia” plamie, a dziś to już krople krwi poleciały a mam 9dc, co nigdy się nie zdarzało. Przenigdy nie miałam plamienia. Cisnąc do lekarza czy jakieś badania mogę zrobić? Orientuje się ktoś? Bo już mnie to wkurwia… w niedzielę brzuch mnie bolał
Jakbym okres miała dostać… martwię się że progesteron nawala.
 
Dzień dobry. Zapomniałam dziś zatestować🤦 w niedzielę było biało. Ale ja nie wiem ile jestem dpo. Miłego dnia.
 
Kurcze, może akurat wczoraj jeszcze zdążyliście 🤞🏻a ciałko żółte było już widoczne?
Tak, nawet mi je pokazała
Dziwny ten cykl.
Brałam też Nac może to przyspieszyło.
Hej, ja już nie wiem co jest przyczyną plamienia po miesiączce, ewentualnie krwawienia…
Od kilku cykli mam plamienia różowe po miesiączce, a ten cykl był w chujj skąpy, i od „zakończenia” plamie, a dziś to już krople krwi poleciały a mam 9dc, co nigdy się nie zdarzało. Przenigdy nie miałam plamienia. Cisnąc do lekarza czy jakieś badania mogę zrobić? Orientuje się ktoś? Bo już mnie to wkurwia… w niedzielę brzuch mnie bolał
Jakbym okres miała dostać… martwię się że progesteron nawala.
Nigdy nie miałam.
A nie miałaś jakichś torbielek? Albo mięśniaków?
Chyba najlepiej jak jednak pójdziesz do lekarza
Daj znać w razie co.
 
Tak, nawet mi je pokazała
Dziwny ten cykl.
Brałam też Nac może to przyspieszyło.

Nigdy nie miałam.
A nie miałaś jakichś torbielek? Albo mięśniaków?
Chyba najlepiej jak jednak pójdziesz do lekarza
Daj znać w razie co.
nie nic, tylko wodniaki jajowodów. Wycięte w marcu.
 
reklama
Do góry