reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

:)
 

Załączniki

  • IMG_9138.jpeg
    IMG_9138.jpeg
    27,2 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 🌼 Kurcze powiem Wam,że nachodzą mnie wątpliwości czasem czy chce mieć drugie dziecko...Najczęściej kiedy mamy jakiś ciężki czas z mężem w wychowaniu naszej córki i kiedy sami jesteśmy zmęczeni,że jedyne o czym myślimy to chwila ciszy w samotności i nieprzerwany sen...
 
Dziewczyny a czytałyście może jakaś książkę która was podniosła jakoś fajnie na duchu?
:)
Młodsza siostra mojego przyjaciela ma 21 lat (!) rozstała się z facetem i biedna myśli, ze już nic chyba ja w życiu nie spotka i nie ma planu na siebie i w ogóle kryzys (naszczescie to żadne stany depresyjne etc) szukam takiej fajnej rozwojowej książki co by dało jej trochę wiary w siebie i wiatru w skrzydła 🤗
Wyrozumiałości i miłości dla siebie samej, zrozumienia ze nie jest sama w takich myślach. Ale tez wiecie żeby nie była taka bardziej jak dla nastolatki, w końcu to już dorosła kobieta
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 🌼 Kurcze powiem Wam,że nachodzą mnie wątpliwości czasem czy chce mieć drugie dziecko...Najczęściej kiedy mamy jakiś ciężki czas z mężem w wychowaniu naszej córki i kiedy sami jesteśmy zmęczeni,że jedyne o czym myślimy to chwila ciszy w samotności i nieprzerwany sen...
Kurczę nie wiem czy tu są jakieś mamcie? Chyba większość czeka na pierwsze 🙁 to nie wiem czy coś doradzimy. Ale wysłuchamy! :)
 
Kurczę nie wiem czy tu są jakieś mamcie? Chyba większość czeka na pierwsze 🙁 to nie wiem czy coś doradzimy. Ale wysłuchamy! :)
Ten lęk po części wiąże się ze staraniami, bo niestety 2 lata intensywnych starań miały wpływ na moją psychikę jak również na związek i myślę sobie,że skoro tak trudno było zajść za pierwszym razem to teraz też nie będzie lepiej...
 
Ten lęk po części wiąże się ze staraniami, bo niestety 2 lata intensywnych starań miały wpływ na moją psychikę jak również na związek i myślę sobie,że skoro tak trudno było zajść za pierwszym razem to teraz też nie będzie lepiej...
Wytrwaliscie tyle wspólnie ❤️ gratuluje!
A myślałaś o terapeucie dla par? Naprawdę pary z tego korzystają jako właśnie wsparcie w drodze, wcale nie tylko wtedy gdy już jest problem, gdy coś się psuje. Tak jak idzie się do terapeuty by sobie pomoc przez coś przejść, tak samo tu :)
Bo na pewno bo takich staraniach, mogły zostać lęki, jakieś nieprzepracowane sytuacje.
Mogłabym napisać ze zawsze są gorsze dni, potem przychodzą lepsze…ale przecież na pewno doskonale to wiesz sama. A to ze się umie podnieść samemu nie znaczy, ze nie jest nadal ciężko i ze wspomnienia tych gorszych chwil nie zostają w głowie.
 
reklama
Dziś 3 dzień po odstawieniu dupka i 62 dzień cyklu…niech to już się skończy proszę 🙏 ile można czekać!
Szczerze współczuję - też już takie miewałam. Dzisiaj lekarz wdrożył u mnie htz z uwagi na mój, szorujący w tym cyklu po dnie, estradiol - żeby i mój nie trwał tyle, co Twój obecny.
 
Do góry