reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Gratulacje i trzymam mocno kciuki:)

A wiadomo do kiedy trwa akcja z tymi darmowymi badaniami? Może coś rzuciło Ci się w oczy, jakas ulotka np?
Totalnie nic nie rzuciło mi się w oczy apropo tej akcji. Prawdopodobnie ośrodki dostały kasę do wykorzystania do końca tego roku i ze względu na projekt invitro skierowała środki na ten cel. Natomiast jeżeli oni sugerują oczekiwanie na wyniki do 2,5 miesiąca to nie ma co czekać. Bezpośrednio w gyncentrum powiedziano nam 3 tygodnie na kariotypy, 30 dni na resztę badań.
 
reklama
Pregna to szajs , ma w składzie kwas foliowy a bierze się foliany. I jeszcze jakiś jeden składnik był w pregnie, którego nie pamiętam a działa niekorzystnie. Pueria uno lepiej, a najlepiej osobno kupić sobie witaminy i wysycic organizm. Bardzo ważna jest omega 3 ,jod i magnez. No i Wit d 3.
Może nastąpiła mała pomyłka w pisowni nazwy 😉 Bo jest Pregna START i w nowej wersji są już tylko foliany. Ale jest też PrenaCare START, w którym są foliany i wspomniany inozytol.
@Olcia2052 oznaczam, bo w sumie post skierowany też do Ciebie 😉

Co do jodu - jeśli w czasie starań nie ma wyraźnego wskazania do suplementacji, podobnie jak żelaza, to nie trzeba brać. Są dziewczyny, którym jod poprawił wyniki tarczycy (i to bym uważała za wskazanie), ale i takie które z dobrymi wynikami tym jodem sobie hormony tarczycy rozjechały 🤷🏻‍♀️
 
Hahaha, Katowice powinny być wdzięczne za taką reklamę i rozwój turystyki. 😆 Ja właśnie dziś załatwiłam urlop na poniedziałek i po południu będę szukać noclegu z nd na pon. 😆
Wiem już o kluskach śląskich. Co jeszcze warto w Katowicach odwiedzic? Nigdy nie byłam. 😆
My tylko 410km. 😱
To też macie daleko, ale ja chyba na razie rekord śrubuje jeśli chodzi o odległość 🤣
Totalnie nic nie rzuciło mi się w oczy apropo tej akcji. Prawdopodobnie ośrodki dostały kasę do wykorzystania do końca tego roku i ze względu na projekt invitro skierowała środki na ten cel. Natomiast jeżeli oni sugerują oczekiwanie na wyniki do 2,5 miesiąca to nie ma co czekać. Bezpośrednio w gyncentrum powiedziano nam 3 tygodnie na kariotypy, 30 dni na resztę badań.
Dokładnie, już się umówiłam, na 05.06.2024. Przez telefon też bardzo miła babka :)
 
Dzięki za odpowiedz . Patrzyłam ten suplement nie ma w nim inozytolu, to już sama nie wiem
PrenaCare START od Aliness to bardzo dobry suplement - ma m.in. foliany, inozytol, wit. B12, wit. D 😉 jeśli masz jeszcze niedobory żelaza, to najlepiej dokupić oddzielnie tyle, ile zaleca lekarz (często wtedy dają w leku, a nie suplemencie). A jak chcesz tak sama z siebie coś z żelazem, to inozytol możesz dokupić też oddzielnie np. od Yango (mio- i d-chiro 40:1), bo jest w tej samej dawce, co w PrenaCare.
 
Ostatnia edycja:
Czesc, pierwszy raz tutaj pisze ale od jakiegos czasu troche Was czytam :) i prosze powiedzcie mi cos wiecej o tych badania w Kato, ja mam tylko 180 km wiec glupio bylo by nie skorzystac 😎 lekarz co prawda w kwiwtniu powiedzial ze on by sie jeszcze wsytrzymal do konca roku i probowal ale ja nie naleze do tych cierpliwych 😂😎🤷🏼‍♀️ jedno popronienie wstrzymane grudzien 2023 brak serduszka, w marcu CB, starania od wrzesnia wiec juz troche mnie to irytuje 😢
 
W innym, synevo, ale probówkę wieźli w obu 180 km dalej. No ale faktem jest ze suplementuje od tamtego czasu sporo, więc może to też ma wpływ. Jak mam się cieszyć, to się cieszę:)
ciesz się! A jakie suplementy tak stricte pod jakość komórek jajowych bierzesz?
 
reklama
Do góry