reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Dzisiejszy monitoring przyniósł więcej rozczarowania. Nici z IUI. Spróbujemy w czerwcu 🥲 dzisiaj mam 11 dc i już owulka. Lametta na mój lewy jajnik zadziała jak cukier dla dzieciaków 😅🤦🏼‍♀️ Dwa plusy w tym całym rozczarowaniu: znów dwa pecherzyki 🫡 oraz bez zastrzyku (szybciej się wytestuje 🥹)
Szkoda, że nie udało się iui, ale jednak to bardzo dobra wiadomość, że tak super reagujesz na stymulację! Łap starego i bawcie się dobrze 😁
 
Ja Wam niedawno mowilam, ze mialam pik ze tak szybko wyszlo i dziwne .. a w majowke wyszlo mi kolejny raz .. wiec te testy dziwne jakies. Ale bylam dzisiaj u gin i owulka byla. Dobrze, ze sie staralismy regularnie 😃
Testy to tylko kawałek papierka, który lubi się mylić. Dobrze, że poszłaś na moni i masz pewność, że była.
 
Aaa czyli nowa dyżurna statystyk xd🤣
Nieeeeee, proszę nie 🙈😂 Ja i Excel „lubimy” się tylko troszkę i nie wchodzimy sobie w drogę jeśli nie musimy, ale daleko mi do Avy i Niki (pamiętam te wykresy).
Tabelkę do wyzwania mogę zrobić (cel czysto motywacyjny), ale zapomnijcie o wyliczaniu ile stron dziennie musimy natrzaskać, żeby dobić do 1000 🤪
 
Nieeeeee, proszę nie 🙈😂 Ja i Excel „lubimy” się tylko troszkę, ale daleko mi do Avy i Niki (pamiętam te wykresy).
Tabelkę do wyzwania mogę zrobić (cel czysto motywacyjny), ale zapomnijcie o wyliczaniu ile stron dziennie musimy natrzaskać, żeby dobić do 1000 🤪
Nie martw się! Kogoś znajdziemy😎
 
reklama
Nieeeeee, proszę nie 🙈😂 Ja i Excel „lubimy” się tylko troszkę i nie wchodzimy sobie w drogę jeśli nie musimy, ale daleko mi do Avy i Niki (pamiętam te wykresy).
Tabelkę do wyzwania mogę zrobić (cel czysto motywacyjny), ale zapomnijcie o wyliczaniu ile stron dziennie musimy natrzaskać, żeby dobić do 1000 🤪
Nie wyliczaj nic! Liczymy na Ciebie!😃😘
Pomimo, że lubicie się tylko troszkę😊 optuję za @penguinlicious poprowadzi ten temat!😉nie bój sie !😁 ps. Już cie wrobiłam , prawda😁
 
Do góry