reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Haha mam tą samą logikę🙈 częstooo
Ostatnio byłam zawiedziona, miałam mega ochotę, a mc flurry były dla mnie za słodkie i za mało "lodowe" już mam uraz w mózgu, ale finalnie to chyba dobrze.
Nie wiem czy dobrze, ale jakbyś potrzebowała argumentów za odstawieniem lodów, to moja akupunkturzystka zdecydowanie je zakazuje w okresie starań ;( (nie żebym ja się tego jakoś szczególnie pilnowała)

Uwielbiam lody 🤤
 
reklama
Ja Wam niedawno mowilam, ze mialam pik ze tak szybko wyszlo i dziwne .. a w majowke wyszlo mi kolejny raz .. wiec te testy dziwne jakies. Ale bylam dzisiaj u gin i owulka byla. Dobrze, ze sie staralismy regularnie 😃
 
Ja oczywiście pokolenie Power Rengers, Xena wojownicza księżniczka, Hercules takie motywy😃 jak byłam młodsza to Czarodziejka z księżyca, Tajemnice sagali, Freaky storiesi Hugo😅no i moda na sukces też do jakiegoś tam momentu🤣
Tajemnice Sagali - zupełnie o tym zapomniałam!
 
reklama
Do góry