reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Promka w alabie jeśli któraś potrzebuje - kody działają tylko dzisiaj.
 

Załączniki

  • IMG_8579.jpeg
    IMG_8579.jpeg
    102,4 KB · Wyświetleń: 56
@anyżowa jak wczorajszy monitoring?
O ludziki🙈😘 Ty pamiętałaś o moim monitoringu😊 byłam byłam , to był 11 dc. Na lewym jajniku 2 pęcherzyki dominujące 11 i 12 mm, endometrium 7 mm z groszem (kolejna opinia, że niejednorodne to endo) jeszcze jakieś 4- 5 dni do owulki. Byłam u nowej babki, liczyłam się, że będzie tylko przegląd, a doktorka przewaliła cały segregator "moich ginekologicznych wspomnień" za co jej dziękuję😊 pewnie jak usłyszała o 2.5 roku starań postanowiła zrobić na mnie lekkiego zooma, (kasę wzięła jak za moni, nie jak za kompleksową wizytę, tymbardziej, że z nową pacjentką).
Kolejny moni powinnam zrobić czwartek/ piatek, ale nie dam rady, mam kocioł w pracy szef się wkurwia o branie wolnego, jadę w sobotę (powinno być już po owu).
Po wywiadzie ze mną i przeglądzie dokumentów , dała mi do zrozumienia, żebym jak będę w PL spróbowała pochylić się nad diagnozą w kierunku endometriozy...bo jak na jej "oko" to może się u mnie potwierdzić... zapytała też o moje poglądy nt ivf. No i taka polityka.
 
reklama
Do góry