reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
Jestem załamana jak spojrzę na swój brzuch. Byłam ostatnio na szkoleniu (z firmy mojej) i jedna ze znajomych pytała czy przypadkiem nie jestem w ciązy, a ja na to że nie, że mi taki brzuchol został. możecie sobie wyobrazić więc. Miałam kręcić hula hop, ale może ze dwa razy to robiłam. A wskazówka na wadze ciągle w górę. Ale mam słabą silną wolę.
 
ewitko- ale Ty masz tak piękne, gęste włosy, że natura i tak nie pocierpiała za bardzo, cio ;-);-):-D
kasro- i to jest najważniejsze! żeby czuć sie lepiej ze sobą po prostu!:-)
ewula- proponuję zapisać się na jakieś ćwiczenia, albo zaprzeć się w sobie i basta! ja sobie postanowiłam, bo ten brzuch mnie wk....ia jak nic, nie pasuje do mnie za cholerę, bo jestem cała jakaś wychudzona,a tu skóra w nadmiarze, a lato idzie ....:sorry2: a co uwagi tej laski, co się Ciebie zapytała: a nie byłaś jakoś ubrana, co by mogło podsunąć jej taki pomysł? ja czasami zakładam bluzki z rozszerzanym dołem i Tomek sie śmieje, że wygladam jakbym była znowu w ciąży :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::no:
 
gaaliyah miałam sweterek dopasowany wiązany dookoła. Ale ona ma rację mój brzuch jak go nie wciąnę to wygląda jakbym była w ciązy. tak ok 5 mies.:-):szok:
 
a ja juz drugi tydzien biegam po parku :) - jestem zdziwiona zadnych zakwasów a kondycja lepsza niz przed ciąza:szok:, no i jeszcze staram si etrzymac diete - raz mi wychodzi raz nie - ale mam motywacje roczko-chrzciny Wojtaszka wiec bede dzielna :tak:. Pewnie powrót do pracy tez mi pomoze zgubic kilogramy a to juz 6go maja:baffled:
 
a ja juz drugi tydzien biegam po parku :) - jestem zdziwiona zadnych zakwasów a kondycja lepsza niz przed ciąza:szok:, no i jeszcze staram si etrzymac diete - raz mi wychodzi raz nie - ale mam motywacje roczko-chrzciny Wojtaszka wiec bede dzielna :tak:. Pewnie powrót do pracy tez mi pomoze zgubic kilogramy a to juz 6go maja:baffled:


No to trzymamy kciuki Pyzunciu:tak: ja też się trochę wzięłam za sibie co prawda nie biegam bo po tym bólu kolana nie mogę znowu się zmobilizowac ale kłóda na lodówkę i tyle:tak:, moja wizja to lato 2008 spacer po plaży bez zbędnych klogramów:dry: ale marzycielka jestem:sorry2: jak narazie to 2 kg mniej jeszcze 4:sorry2:.
 
reklama
Do góry