reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

Mnie lecą od ponad miesiąca..już nie mam nerwów ciągle obierać szczotki i mopa,włosy nawet na płytkach na ścianie,a chodze ciągle w spiętych:wściekła/y:
 
reklama
Wiem, że takie wypadanie włosów po ciąży to normalka. Ale przeraziło mnie to trochę ostatnio...

spoko spoko ja tez byłam przerazona bo włosy były wszedzie jak widziałam co sie dzieje na szczotce to przestałam juz włosy czesac. Ale juz wszystko dochodzi do normy.
 
ja mam wrażenie że moje włosy są dosłownie wszędzie, chodzę w spiętych ale i tak co chwila znajduje jakieś w łóżeczku małej, na kocykach..mam schize że kiedyś mała zje mojego włosa
 
mi też strasznie wypadają, więc mam nadzieję, że to mija...
a Efa Ty się nas słuchaj i idź zrobić badania!!
 
A mnie nie wypadaja. Ale ja w ogole dziwna jestem :-)
To jesteś szczęściarą! Bo ja już osobiście nie wyrabiam, wszędzie pełno moich WŁOSÓW! Ja już zaczęłam codziennie z odkurzaczem latać żeby po domu nie nosiły się na panelach i kafelkach. U nas w pokoju na dywanikach nie widać,ale gdzie indziej tak. Jak myję włosy to potem 10 minut sprzątam w łazience w wannie, umywalce i na podłodze moje włosiska. Eh, niech już przestaną tak wypadać...
 
reklama
Moje włosy nawet nie wypadają zbytnio. Po pierwszym porodzie zaczęły dopiero po ok. pół roku, więc mam jeszcze czas :-)
Efa faktycznie zrób badania, bo fajnie jest chudnąć, ale bez przesady.
 
Do góry