reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

A u nas dziś był debiut rybki i truskawek
Rybka smakowała małemu ale w całej chacie śmierdzialo makrelą hehe
A truskawki wrzuciłam mu do kaszki i razem zmieliłam

Wiec bedziemy obserwować czy nie wyjdzie uczulenie
 
reklama
Women nie za wcześnie i naraz truskawy z rybą?Ja bym się bała moze dla tego ze Ola jest skazowcem i bardzo ostrożnie z nowymi pokarmami wchodzimy
 
my tak samo ostrożnie. A to dlatego że uczulenie wyskakuje nawet dopiero do tygodnia czasu!
Zgadza się Elbra a nawet czasami po podaniu 5 krotnym.Nawet jak nic się nie dzieje to moze taka alergia pojawić się u dziecka 2-letniego nie mówiąc juz o tym ze może być poczatkiem alergii wziewnej albo astmy dlatego ja wolę uważać
 
hmmm a ja sie stawie za Women:rofl2:
dlatego ze jej Dorianek nie wykazuje zadnych sklonnosci alergicznych
juz nie raz jadl cos co i mnie czasami mniej czy bardziej dziwilo a jednak nic mu nie jest

zreszta te ilosci co nasze szkraby jedza watpie by mialy jakis negatywny wplyw w przyszlosci,z tego wzgledu ze i tak podajemy soczki,deserki,obiadki dla ich wieku,a ze czasem dostana cos wiecej to nie znaczy ze musi byc od razu zle odebrane przez organizm

widac dzieci sa rozne,bo organizmy sa rozne
 
Elbra dzieki za odpowiedz. Ja jestem z Brzeska 50 km od krakowa.Ciesze sie ze udało Ci znalez dobrego alergologa. Ja od poniedziałku bede szukac alergologa bo w moim miescie jest dwoch ale zaden z nich nie cieszy sie dobra opinia.
Moj skarb od urodzenoa kapany jest w oilatum teraz zmieniłam na balneum hermal -tez jest dobry. od dwoch dni nie podaje małemu kaszki i nie widze zeby było tych plam wiecej, moze tu jest przyczna? Mały jest jeszcze na piersi wiec ja tez nie jadam nic nowego zeby nie miec wiecej watpliwosci. Czy Twoja alergolog mowi ze skarb z tego wyrosnie? Pozdrawiam
 
Elbra dzieki za odpowiedz. Ja jestem z Brzeska 50 km od krakowa.Ciesze sie ze udało Ci znalez dobrego alergologa. Ja od poniedziałku bede szukac alergologa bo w moim miescie jest dwoch ale zaden z nich nie cieszy sie dobra opinia.
Moj skarb od urodzenoa kapany jest w oilatum teraz zmieniłam na balneum hermal -tez jest dobry. od dwoch dni nie podaje małemu kaszki i nie widze zeby było tych plam wiecej, moze tu jest przyczna? Mały jest jeszcze na piersi wiec ja tez nie jadam nic nowego zeby nie miec wiecej watpliwosci. Czy Twoja alergolog mowi ze skarb z tego wyrosnie? Pozdrawiam

Powinien do 3 roku życia z tego "wyrosnąć" ale u nas jest to, że szwagier, jego dzieci i teściowa to alergicy. Więc może tez już być na to zawsze uczulony:-(
ale ja mam nadzieję, ze mu to minie:tak:
 
reklama
Beata to troche bez sensu skoro są tak silnie alergizujące, to czemu są już w słoiczkach 4+?? :confused::confused:
ja chyba zaryzykuje i mu podam, zobacze - mam nadzieję, że nie bedzie reakcji, bo tak jak jabłko niby piszecie że jest silnie alerizujące a mały wcina i nic mu nie jest, tylko przyznam sie że nie jestem chetna dawać mu rybe bo sama nie lubie :baffled: ale stram się sama siebie przekonać że to dobre dla niego bo ma wiele cennych składników.
 
Do góry