reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
Trzeba tylko pamiętać że to że w danym momencie jest oki nie znaczy że jakieś skutki uboczne nie pojawią sie w późniejszym czasie ;-):tak:(takie moje zdanie) Dla porównania np zjemy jakieś tam nie zdrowe chipsy czy jakieś hamburgery to przecież tez wszystko jest dobrze ale skutki mogą być później dużo później. Ja jednak wole przestrzegać jakiś tam zasad z tym żywieniem. Nie podaje słoiczków które są dla innej grupy wiekowej niż Kacper skoro nie jest to konieczne :tak:. To tylko moje zdanie a wiadomo co mama to inne zwyczaje :-)
 
Podzielam Twoje zdanie Pusiu.
Zresztą już kiedyś pisałam o tym jak to nasi rodzice karmili nas innym jedzonkiem,a dopiero w dorosłym życiu wychodzą problemy żołądkowe lub inne.
Nasz dzieci nie muszą znać innych smaków w tym wieku.Bo po co?
Zresztą później jak boli brzuszek czy jest wysypka to ciężko dojść od czego to.

Czerśnie są ciężko strawne i ja bym się powstrzymała od dawania ich.
 
Podzielam Twoje zdanie Pusiu.
Zresztą już kiedyś pisałam o tym jak to nasi rodzice karmili nas innym jedzonkiem,a dopiero w dorosłym życiu wychodzą problemy żołądkowe lub inne.
Nasz dzieci nie muszą znać innych smaków w tym wieku.Bo po co?
Zresztą później jak boli brzuszek czy jest wysypka to ciężko dojść od czego to.

Czerśnie są ciężko strawne i ja bym się powstrzymała od dawania ich.

ciesze się, że jest ktoś podobnego zdania :tak:;-):-)
 
ja tez nie podaje malemu nic z innej grupy wiekowej i nawet te ktore sa podobno dobre juz dla niego tez nie zawsze kupje
w sumie zdaje sie na intuicje ale w ramach tego co jest przyjete dla takiego malucha
 
pusia to tak to masz racje, ja generalnie też przestrzegam tych zasad ;-) mój jak narazie je tylko słoiczki po 4 miesiącu, bo następne są dopiero po 7,
a to z czereśniami czy truskawkami to był wyłącznie jeden raz jak dałam bo tak sie patrzył i sam wyrywał aby mu dać :-D:-D nie mam zamiaru mu dawać więcej, jak to lilka napisała, z podawaniem owocków poczekam na następne lato :-):-) wtedy już sie nie będę bała że mu zaszkodzą :-):-):rofl2:
 
reklama
nie wiem jak jest z czeresniami ale skoro nie ma ich w sloiczkach to znaczy ze nie sa dla naszych szkrabow ;-)

wiecie co wczoraj uslyszalam?? ze banany to silny alergen :szok:
nie wiem...banany sa przeciez w juz 'najmlodszych' sloiczkach
to chyba nie sa silnie alergizujace co:confused:
 
Do góry