reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
zgadzam sie z Women ze tabele w necie sa nie do konca dobrea to dlatego ze jak sobie otworzysz dwie to roznie na nich jest naopisanenawet raz mialysmy tu porownanie,ja znalazlam ze cos jest dozwolone od X miesiaca a chyba Pusia na innej stronie ze od XL miesiaca...wiec jak widac roznie ,

Lilka jasne ze internet to śmietnik ale np. o tej rybie to jeszcze jak Michał był mały mówiła nam nasza pediatra i tak jak pisałam dużo później była wprowadzana.Podobna sprawa z glutenem teraz dużo wczesniej dlatego sa takie rozbieżności w tabelach.Ale fakt jest faktem ze ryba to dosć silny alergen
 
HURRAaaaaaaaaaaa

mój synuś dzis 1 raz zdjadł cały słoiczek ten 125g na 1 raz :-):-):-)
jak się obudził to az mu w brzuszku burczało, to musiał być naprawde głodny :-D:-D
 
annineczka rice pudding nie lubi :no: nie lubi żadnych kaszek, ryżu

na śniadanie daje mu banana (banana-mango) pudding (heinz) takie kubeczki 100gr to od dawna zjada całe - kocha to, aż się trzęsie jak mu daję :-D:-D

na obiad jakiś słoiczek z mięskiem 125g, zazwyczaj jadł pół czy 3/4 a wczoraj cały

a na deser daje też kubeczek 100g (heinz)r jakiegoś musu owocowego - zazwyczaj jabłko-banan - też zjada cały i też się trzesie :-D:-D

i od czasu do czasu przed snem daje mu biszkopta - wczoraj mu rozmiękczyłam z wodą i dałam 2 łyżki płatków owsianych to też mu smakowało, chociaz na początku się krzywił. :-):-)
 
Wisienko zazstanawiam sie czy konsultowalas z kims sposob zywienia? Np z HV w baby clinic? Bo mi powiedziala ze ogolnie Dominik ma jesc wszystko to co my, np. jesli jemy pozno obiad to zostawiac mu na drugi dzien w lodowce. No ale ja nie slucham i daje mu sloiczki.

Davidek jest juz na STAGE 2??
 
reklama
Do góry