reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Bira a Kapik to ziemniaki uwielbia!!!!!!!! jak jemy obiad zawsze musi dostac bo jak nie to aż mi go żal jak patrzy:-)
a hitem słoikowym jest marchewka z ziemniakami:-) takze ziemniaki pod każdą postacią:-) hihi

Ja też podaję ziemniaczki bo Ola lubi.Teraz hitem jest ziemniaczek ze szpinakiem czego wczesniej nie cierpiała a tak jak Lilka raczej mięska nie bardzo chociaż Bobovita ma warzywa z indykiem i śliwkami to bardzo jej smakuje
Ja tez się jakoś specjalnie nie trzymam tabel ale uwazam co je ze wzgledu na skazę
 
reklama
Wczoraj Inga zjadła domowe ragout z indykiem z bobovity. Zareagowała super. Trochę bałam się pomidorów, ale żadnych wysypek i najważniejsze, ze smakowało:-)
 
Wczoraj Inga zjadła domowe ragout z indykiem z bobovity. Zareagowała super. Trochę bałam się pomidorów, ale żadnych wysypek i najważniejsze, ze smakowało:-)

Bira no to muszę zakupić dzisiaj póki co ma to co my miksowana pierś z marchewką, pietruchą i kilka brokuł mam nadzieję że nie za wcześnie jej brokuły podaję.Kalafior już w zupce Hippa był po 4 m-cu
 
Paula ja daje:-)

co do obiadków to my osyatnio pomidorówke wprowadziliśmy:) jami jami ale mu smakuje;)
a dzis dostał deserek:
truskawki i maliny z jogutem hipp-a :-) ale się zajadał:-) chciał wiecej no ale nie chciałąm jak na pierwszy raz ryzykować:-)
 
Wczoraj Inga zjadła domowe ragout z indykiem z bobovity. Zareagowała super. Trochę bałam się pomidorów, ale żadnych wysypek i najważniejsze, ze smakowało:-)

Ulubiona potrawa Doriana na dzien dzisiejszy

Dziewczyny cz dajecie swoim dzieciakom chrupki kukurydziane?
ja daje Dorian je uwielbia ale ja n ie bardzo bo wszystko brudne na okolo jest od chrupek ale coz

women z ta parowka to moi9m zdaniem zdecydowanie za wczesnie!!!!!

Women parówka??????????wowwwwwwwww
oj tego to bym Kapikowi jeszcze nie dała;/;/;/

A dlaczego?
Jesli by nie tolerował to by bylo cos nie tak.


Wczoraj był pierwszy raz zmiksowany banan (z marketu :sorry2:) ale smakowalo i wszystko ok.Dziś bedzie jabłko.
 
reklama
anineczka-za pamieci bo cos z moja skleroza ostatnio gorzej:-p
od wczoraj wieczorem wprowadzam aptamil extra hungry ile mniej wiecej twoj Matt zjada i co ile godzin??

a tak wogole po wczorajszej wizycie health visitor musze zmienic plan zywienia:
teraz to bedzie wygladac tak:

6,00-7,00 - mleko
(w zaleznosci o ktorej godzinie dostanie w nocy butle)
10,00-kleik kukurydziany albo ryzowy
13,00-14,00- obiadzik
16,00-17,00 - deser (babka kazala mi dac 2 raz warzywa +owoc, po to aby jedzzenie bylo bardziej tresciwe, ale mysle zeby podawac tak sporadycznie)kaszka owocowa + owoc(np)+biszkopciki
20,00-21,00 -mleko
no i mleko jeszce raz w nocy a budzi sie miedzy 1,00-3,00
i co o tym myslicie?
 
Do góry