reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
Z góry dziękuję za książeczkę.Mój mail: annamarzena@poczta.onet.pl
Muszę przyznać, że na forum trafiłam przypadkiem, ale odkąd je znalazłam, stale śledzę.Wy zainspirowałyście mnie do urozmaicenia diety Basi. Do 16 tygodnia była na cycu, czasem dokarmiana Nutramigenem(fe) lub Enfamilem( też niespecjalnie). My zaczęłyśmy od marchewki. Najpierw 2 łyżeczki, stopniowo coraz więcej, doszłyśmy do połowy słoiczka.Potem jabłuszko, ten sam schemat , no i hit sezonu...brokuły. Te są naprawdę pyszne.Od 4 dni testujemy kaszkę Bobovity malinową. Też bardzo nam smakuje. Tylko ostatnio coś nie mamy apetytu. Po 20 ml już jesteśmy najedzone( odciągam często mleko do butelki, żeby nie było problemów z karmieniem jak wrócę do pracy). Jemy prawie na siłę i najlepiej wchodzi łyżeczką.
 
U mnie znowu powrocila wysypka chyba sie wsciekne:wściekła/y:Ladnie buzka malego zaleczyla sie i mial czysta wiec wczoraj zaczelam wprowadzac od nowa pokarmy i dostal troche soczku z jablka i oczywiscie dzisiaj juz jest wysypany na policzkach. Juz nie wiem co mam podawac dziecku jablka nie, marchew nie, kaszka nie to co on ma jesc?????????
Jak na razie leci tylko na mleku ale przeciez tak nie mozna czy ktoras z was tez ma taki problem z dzieckiem i co podajecie??????
Ja mialam produkty Gerber,Hipp,Bobobvita uwazalam ze one sa najlepsze jak na razie bo moge kupowac warzywa i gotowac obiadki ale to wszystko jest prawie import a nawet nasze sa tak pryskane ze jego wogole wtedy wysypie.........

A moze poszukac jakiegos gospodarstwa ekologicznego i od nich kupowac owoce i warzywa poradzcie dziewczyny........

KARINA
 
Karina1980 mi sie wydaje ze powinnas tak jak piszesz poszkuac produktów z gospodarstwa ekologicznego i wtedy zoczaczysz czy bedzie to samo. tylko niewiem czy bedzie łatwo znaleź takie produkty.
Ja dopiero w tym tygodniu dam mojemu skarbowi pierwsy posilek i bedzie to jabłuszko narazie ze słoiczka ale tez bede szukac produktow z gosp. eko.
 
reklama
Z eko upraw ma HIPP produkty ja osobiscie uwazam je za najlepsze-jak jest naprawde z tymi uprawami tego nikt nie wie ale moj mlody lubi je najbardziej.
 
Do góry