reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
Witam i serdecznie pozdrawiam Was wszystkie.
Jestem listopadową mamą Basi:-).Od pewnego czasu śledzę forum, ale dotąd nie miałam odwagi sama niczego napisać.Zresztą moje maleństwo jest tak absorbujące...a ja właśnie wróciłam do pracy...Czy mogłabym również prosić o książkę z przepisami?Wiem,że to niezbyt ładnie zaczynać od prośby, ale postaram się więcej nie pasożytować.
 
ELBRA-dalabys rade mi tez podeslac ksiazeczke,bo dostalam od sabinki przepisy (bardzo ciekawe)ale to chyba cos innego niz te co ty podawalas :) oto moj e-mail joannabukowska1@wp.pl
dobra spadam do mojego zarloka ;)

Przesłalam ci teraz tą ksiazke. a to przeslij mi ta od Sabiny jak możesz.

Dziewczyny powiedzicie mi czy na pierwszy raz to musze marchewke lub jabłko ugotowac?

Powinnaś najpierw podac starte jabłuszko lub sok jabłkowy
 
Witam i serdecznie pozdrawiam Was wszystkie.
Jestem listopadową mamą Basi:-).Od pewnego czasu śledzę forum, ale dotąd nie miałam odwagi sama niczego napisać.Zresztą moje maleństwo jest tak absorbujące...a ja właśnie wróciłam do pracy...Czy mogłabym również prosić o książkę z przepisami?Wiem,że to niezbyt ładnie zaczynać od prośby, ale postaram się więcej nie pasożytować.
nie ma sprawy tylko podaj maila. mozesz posłać maila na priva
 
reklama
Do góry