reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
Z eko upraw ma HIPP produkty ja osobiscie uwazam je za najlepsze-jak jest naprawde z tymi uprawami tego nikt nie wie ale moj mlody lubi je najbardziej.


Women a myslisz ze moze byc roznica pomiedzy np.Gerber a Hipp???
Chodzi mi o to ze Hipp moze nie uczulac a Gerber tak????
U mnie stoi kilka slioczkow i mam
- soczek jablkowy Gerber
- owoce jabluszka Gerber
- jablka z marchewka i winogronami Gerber
- dynia z ziemniakami Hipp
- banany z morelami Hipp
- krem ze szpinaku z ziemniakami Hipp

i boje sie podac jemu:zawstydzona/y:
 
Mi sie wydaje,ze wszyscy maja produkty z eko upraw,tylko tego na sloiczkach nie pisze.
Np.Gerber:
Podstawowe znaczenie ma jakość surowców używanych do produkcji przetworów dla dzieci. Firma współpracuje z najlepszymi w kraju plantatorami owoców i warzyw. Prowadzi dla nich szkolenia specjalistyczne z zakresu agrotechniki i najnowszych osiągnięć naukowych, warunkujących wysoką jakość plonów. W prace badawcze i prowadzenie szkoleń zaangażowanych jest wiele placówek naukowych i instytucji pracujących na rzecz rolnictwa. Wszystkie zabiegi agrotechniczne są wykonywane zgodnie z zaleceniami naszej firmy. Wymiernym efektem tej współpracy jest radykalne obniżenie zawartości azotanów w warzywach, a szczególnie w marchwi i dyni. Wprowadzono do uprawy nowe, lepsze odmiany warzyw i owoców. Swoją misją rzecznika w zakresie żywienia niemowląt udało się firmie "zarazić" wielu współpracujących z nią plantatorów, którzy produkcję wysokiej jakości owoców i warzyw dla Alima-Gerber S.A. poczytują sobie za powód do dumy.
 
Women a myslisz ze moze byc roznica pomiedzy np.Gerber a Hipp???
Chodzi mi o to ze Hipp moze nie uczulac a Gerber tak????
U mnie stoi kilka slioczkow i mam
- soczek jablkowy Gerber
- owoce jabluszka Gerber
- jablka z marchewka i winogronami Gerber
- dynia z ziemniakami Hipp
- banany z morelami Hipp
- krem ze szpinaku z ziemniakami Hipp

i boje sie podac jemu:zawstydzona/y:
Karina może warto poczekać ze słoiczkami
Może rób same kaszki,albo kaszkę z owocem i biszkoptem

Ja robie tak:
90ml mleka + 4 lyzki kaszki (smak do wyboru,może być też kleik) + 4 biszkopty pokruszone na drobny mak + pół słoiczka jakiegoś deserku - mały sie zajada.

A jak już chcesz podawać desery to dawaj jednoskładnikowe i łatwe do trawienia tak jak jabłko,marchewkę
Sok również jabłkowy

Takie moje zdanie,ale zrobisz jak uważasz...A co mowi pediatra?
 
Karina może warto poczekać ze słoiczkami
Może rób same kaszki,albo kaszkę z owocem i biszkoptem

Ja robie tak:
90ml mleka + 4 lyzki kaszki (smak do wyboru,może być też kleik) + 4 biszkopty pokruszone na drobny mak + pół słoiczka jakiegoś deserku - mały sie zajada.

A jak już chcesz podawać desery to dawaj jednoskładnikowe i łatwe do trawienia tak jak jabłko,marchewkę
Sok również jabłkowy

Takie moje zdanie,ale zrobisz jak uważasz...A co mowi pediatra?

Pediatra hmmmm no wlasnie mowil ze mam wszystko wyeliminowac z jedzenia, nie plukac ciuszkow w plynie do plukania no i moze proszek a jak nie zejdzie to tzreba psa wyeliminowac taki jest moj pediatra.
Maly nic nie dostawal ani deserkow ani obiadkow ani kaszki w plynie nie plukalam proszek do prania zamienilam na plyn do plukania i po zastosowania krem sterydowego i antybiotyku zniklo.
Przedwczoraj dalam mu troche na poczatek soczku z jablka Gerberka i znowu wyskoczylo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Jak podawalam kaszke to utrzymywala sie wysypka i juz cholera jasna nie wiem od czego pojawila sie ta ostatnio ale sadze ze od soku jablkowego bo maly od kilku tygodni dostaje tylko samo mleko
 
dziewczyny co sadzicie o tym jedzonku ze sloiczkow?mi pediatra powiedziala ze jesli nie mam sprawdzonego ogrodka to lepiej nie kupowac warzyw i owocow ze sklepow teraz kiedy nie ma sezonu tylko sloiczki, ze sa pewniejsze, ale czy naprawde warto im ufac???bo szczerze to boje sie dac jej teraz warzywa z supermarketu:sorry2:a ze sloiczkow sa teoretycznie z tych upraw BIO , ufac nie ufac??
 
dziewczyny co sadzicie o tym jedzonku ze sloiczkow?mi pediatra powiedziala ze jesli nie mam sprawdzonego ogrodka to lepiej nie kupowac warzyw i owocow ze sklepow teraz kiedy nie ma sezonu tylko sloiczki, ze sa pewniejsze, ale czy naprawde warto im ufac???bo szczerze to boje sie dac jej teraz warzywa z supermarketu:sorry2:a ze sloiczkow sa teoretycznie z tych upraw BIO , ufac nie ufac??

Kathhe ja juz sama nie wiem ale to dlatego ze moj ma caly zcas uczulenie i boje sie jemu podac-teraz nic nie dostaje.
Natomiast z tego co widze dziewczyny podaja i sobie chwala
 
reklama
ja podaje tylko sloiki wlasnie dlatego ze warzywa i owoce w sklepach o tej porze roku nie sa najlepszej jakosci :baffled: na dodatek strasznie pryskane wiec wole nie ryzykowac, poki Madzik jest mala bedzie dostawala gotowe jedzonko
 
Do góry