reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

wczoraj tatus chcial dogodzic synkowi i zmiksowal mango z avocado, ale strasznie go potym brzusio rozbolał :-( biedaczek dawno tak nie płakusiał, acha i 2 razy zwymiotował. :-:)-(

women truskawki tylko anulka podaje bo sa dobre na kupki.
ja bym sie jeszcze wstrzyała bo sa bardzo uczulajace
 
reklama
A ja jednak zarzykuje z tymi truskawkami
pije soki z truskawkami i malinami wiec chyba nie bedzie zle
tylko pytanie czy je zalać wrzącą wodą?
 
Monika ja chyba juz pisalam kiedys ze najbardziej alergizujace w truskawkach sa te pesteczki na truskawce :tak:
nie polewaj wrzatkiem,tylko dokladnie umyj

ja truskawek nie podaje,poczekam na przyszly sezon z Hania
ale w deserkach truskawki jemy:rofl2:
 
wczoraj miałam makaron z truskawkami, to zanim jeszcze dodałam cukier i śmietane to jednak dałam Davidkowi 1 stołową łyżke zmiksowantych truskaweczek, ale mu smakowało :-):-) i jest ok, ale to takie jednorazowe było.
 
women truskawki tylko anulka podaje bo sa dobre na kupki.
ja bym sie jeszcze wstrzyała bo sa bardzo uczulajace

ja też tak uważam. Lepiej nie podawać bo teraz może się nic nie dziać dziecku ale w późniejszym czasie moga być tego skutki. Nic na siłę. Pamiętajcie że nasze maluszki mają zaledwie 7 miesięcy. ale nie krytykuje nikogo bo każdy ma swoje metody. :tak:
Tylko jak już raz będa problemy (choćby z uczuleniem jak wyskoczy) to potem jest cięzko się tego pozbyć.:no:
 
reklama
Do góry