reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
Mój synciu właśnie pierwszy raz wciągnął cały słoiczek 190 g "BoboVita zupka pomidorowa z łagodnym kurczakiem i ryżem" - to wszystko w takiej konsystencji do gryzienia prawie normalne kawałki ryżu i slicznie mu szło jedzonko :tak::tak:
 
Mój Kapik też od 6 mc-a wcina pomidorowe:-) i to jest u nas Hit:-) uwielbia pomidorówke;-)
najlepsza jest właśnie z Bobo Vity
kupiłam przed wczoraj z Gerbera od 8 mc-a bo nie było BV i już inna w smaku nawet dla mnie;-) hihi
 
A co jest w takiej sloiczkowej pomidorowej? Bo ja sama gotuje i barkuje mi inwencji tworczej;-) Ryz, pomidory, bazylia???
 
kurde nie widzialam jeszcze pomidorowej z Bobovity
ogolnie moj mlody je codziennie iny obiad wszystko z bobovity lub Hippa
Gerber nie przjal sie u nas -wymiotował po kilku luzkach wiec odstawialm na zawsze

ostatnio furore zrobila
wołowina z fasolą
i królik z brokułami pieknie pachniala cała chata
polecam
 
reklama
ja z obiadkami mam jazde,bo Hania obiadkami ze sloiczka doslownie gardzi i pluje-potem mam to wszystko we wlosach i sloiczek laduje w smietniku,bo po dwoch dniach jest neizjedzony...:baffled:

domowe obiadki je z przyjemnoscia,ale ja nie gotuje jej osobno obiadkow bo tez nimi plula i nie jadla,wiec Hania je to co my,ale oczywiscie sa to ziemniaczki,gotowane warzywa,ziemniaczki z sosem,zupki troche....ona nie lubi obiadow jednym slowem :baffled:

chyba w poniedzialek kupie pare obiadkow i bede probowala na nowo,moze sie uda?? bo tutaj zbankrutowalabym kupujac produkty by troszke z tego jej ugotowac


ale dzisiejszy dizen udany pod wzgledem jedzenia
mleko 240ml
mleko 180ml
kaszka
deserek
ful soczku do picia
i mleko na noc juz nie weszlo :blink:
 
Do góry