reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Anineczka:-) dzięki kochana:-) Kapik już długo je te biszkoty i mam nadzieje że nic mu nie bedzie chociaż z drugiej strony odpukac bo chyba na nic nie jest uczulony wiec będzie dobrze:-) :-)

nie wiedziałam też o tych danonkach;/;/
 
reklama
a ja musze sie pochwalic tzn mojego synka bo w koncu zaczal ladnie jesc jedzonko ze sloiczkow :-):-):-) wczoraj na kolacje zjadl pierwszy raz pol tego sloiczka 125g a dzis na sniadanie drugie pol. Wczoraj w ogole zjadl jeszcze caly sloiczek 80g za 2 podejsciami, 1 biszkopta i jeszcze troche musu owocowego takze jestem very happy ze tak ladnie je :-):-):-) w czwartek ide znow go zwazyc i mam nadzieje ze cos przytyl.
 
a ja musze sie pochwalic tzn mojego synka bo w koncu zaczal ladnie jesc jedzonko ze sloiczkow :-):-):-) wczoraj na kolacje zjadl pierwszy raz pol tego sloiczka 125g a dzis na sniadanie drugie pol. Wczoraj w ogole zjadl jeszcze caly sloiczek 80g za 2 podejsciami, 1 biszkopta i jeszcze troche musu owocowego takze jestem very happy ze tak ladnie je :-):-):-) w czwartek ide znow go zwazyc i mam nadzieje ze cos przytyl.

Super że tak fajnie je :tak:. Kacper spokojnie zjada na raz 190 ml słoiczka na obiad i np taki sam słoiczek z deserkiem (na dobranoc taki specjalny też 190ml) w między czasie cycuś i o 19:40 180 ml mleka z butli i mimo to nie przytył (mam nadzieje, że to przez ta infekcje - katarek, który miał) Za nie cały miesiąc idziemy sie ważyć mam nadzieje, że będzie lepiej :tak:
 
wisienka to super:-)w koncu sie udalo:tak:

dziewczyny a jakie biszkopty dajecie dzieciom, te zwykle okragle?

kathe ja juz pisalam pare postow nizej ze daje heinz organic biscotti specjalne od 6 miesiaca, to jest taki paluszek


Tak ja daje okrągłe z LU Petit

Wisienko super.
A jak próby z butelką ?

annineczka do butli jeszcze sie nie przekonal, ale widze ze z dnia na dzien ma wiekszy apetyt to w koncu moze tez zacznie jesc bo czuje ze mleka w piersiach mam coraz mniej


Super że tak fajnie je :tak:. Kacper spokojnie zjada na raz 190 ml słoiczka na obiad i np taki sam słoiczek z deserkiem (na dobranoc taki specjalny też 190ml) w między czasie cycuś i o 19:40 180 ml mleka z butli i mimo to nie przytył (mam nadzieje, że to przez ta infekcje - katarek, który miał) Za nie cały miesiąc idziemy sie ważyć mam nadzieje, że będzie lepiej :tak:

pusia to ladnie, nawet bardzo ladnie bym powiedziala ze twoj synek je :-):-) moj przy twoim to cienki w uszach :laugh2::laugh2: ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie jeszcze lepiej i w koncu bedzie zjadac caly
 
Ja daje te okrągłe i chrupaczki z Bobvity
Wisienka super ze Davidek wcina ładnie,no wkońcu zasmakował i zycze zeby ładnie przybierał na wadze.
 
Dziewczyny czy wy dajecie skarba kaszke+ owoce. Zastanawiam sie czy taki deser musi byc ciepły czy moze miec temperature pokojowa.Do tej pory dawałam małemu same owoce ale taki słoiczek 125g to juz za mało:)
 
reklama
SORRY ....ja wiem ze to pytanie sie powtarzalo juz 100 razy ale nie chce mi sie przeszukiwac watku ................
wiec........ile razy wasze dzieci jedza bo w jednej ksiazce czatalam ze 5 razy w innej ze 6 (w tym maly podwieczorek) a ja sie czasem nie wyrabiam na 5
maly spi do okolo 6 czasem dluzej 1. zje pozniej 2 raz okolo 10 pozniej roznie zalezy jak dlugo spi czasem do 14 czasem nawet po 15 ............ no i tu problem z 4 razem bo maly z reguly zasypia kolo 20.30 wiec nie wiem kiedy dac 4 raz tak zeby przed snem jeszcze zjadl a z drugiej strony tylko 4 razy to chyba zamalo
 
Do góry