reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
Women w Petitkach też jest dużo różnych rzeczy.
Myśle,że nie powinnyśmy aż tak drastycznie podchodzić do tego co jest napisane na opakowaniu.Trzeba zaufać ekspertom.
Choć jak tylko coś można wyeliminować z diety dziecka,coś co nas niepokoi to zróbmy to.
Widzę,,że w mamutach też są orzechy....hmmm chyba tak musi być i możliwe,że było tak od lat a ja dopiero teraz zerknełam na opakowanie :baffled::sorry2:
 
Prosze o odpowiedz.
Czy podajecie biszkopty a jak tak to jakie?
Prosze o wklejenie zdjęć opakowań :sorry2:

Bo ja kupiłam ostatnio z LU Petit i mnie troche one nie podchodzą.
Bo na opakowaniu wśród wymienionych składników jest: mleko,soja,orzechy arachidowe
Te orzechy mi bardzo nie pasują :no:
Macie jakieś inne?

anineczka ja daje heinz organic biscotti sie nazwyaja :tak::-) i sa specjalne dla dziekca o 6 miesiaca.
tutaj masz linka jak ygladaja Heinz Organic Biscotti Baby Biscuits | Delivered Worldwide
kupisz je normalnie w aptece, boots czy tesco i sa za £1 jak dobrze pamietam.

patrze w sklad to nie maja zadnego E, jajka, sol, barwnik, smak czy uleopszaczy zero!!!
 
Anieczka jak bedziesz coś wiedzieć to pisze... kurde Kapik dawno je już te biszkopciki i nic mu nie jest...a praktycznie codzień zje....
nie bede tam nic dopisywać w niemowlakach jak coś odpisza to napisz bo ja moge nie zerknąć czy coś:-) ale widze ze narazie nikt nie odpisał:-)
 
anineczka ja daje heinz organic biscotti sie nazwyaja :tak::-) i sa specjalne dla dziekca o 6 miesiaca.
tutaj masz linka jak ygladaja Heinz Organic Biscotti Baby Biscuits | Delivered Worldwide
kupisz je normalnie w aptece, boots czy tesco i sa za £1 jak dobrze pamietam.

patrze w sklad to nie maja zadnego E, jajka, sol, barwnik, smak czy uleopszaczy zero!!!
No miałam je kiedyś.Dobre są :tak:
Te Lu Petit kupiłam bo pamiętam je z dzieciństwa i są troszke inne niż Heinz.Heinz-a są bardziej kruche a tamte pulchne i miękkie.


Anieczka jak bedziesz coś wiedzieć to pisze... kurde Kapik dawno je już te biszkopciki i nic mu nie jest...a praktycznie codzień zje....
nie bede tam nic dopisywać w niemowlakach jak coś odpisza to napisz bo ja moge nie zerknąć czy coś:-) ale widze ze narazie nikt nie odpisał:-)
Dam znać,ale niewiem czy mi ktoś odpisze :laugh2:
 
reklama
Do góry