reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
Ja sie zastanawiam czy nie podać za jakiś miesiąc mleka krowiego. Ale zobacze najpierw skoknę do alergologa w maju.
W końcu wcześniej prawie wszystkie dzici były na mleku krowim i jesteśmy zdrowi:blink:
 
Elbra moja kolezanka podala swojemu 1,5 rocznemu synkowi krowie i zdrowy chlopczyk dostal zarabistej skazy bialkowej...

ja jestem przeciwna krowiemu...szczegolnie ze w przeliczeniu to finansowo chyba taniej wychodzi modyfikowane lub podobnie...

no i wogole ostatnio wyniki badan wykazuja ze krowie wcale nie takie zdroowe dla nas ludzi...ale to juz inna bajka
 
ja też mleczka jeszcze nie ale tak jak Lilka jogurciki neidługo:-) w sensie po skończonym 7 miesiacu;-) no może 7,5;-)
a co do ulewania Kapik neistety też ulewa... bo kurde fiknie na brzuch i zaraz się mu leje...wrrrr...albo usiadzie na kolankach mi mam dosć czasami...nie zdaża się to zawsze ale się zdaża;/
 
z tego, co ja słyszałam to po pierwsze właśnie mleko krowie jest mocno alergizujące, a po drugie nie ma żadnych składników odżywczych potrzebnych do rozwoju malucha, więc chyba odpada:no:
 
Elbra chcialam jeszcze od siebie dodac ze bardzo czesto ludzie tak mowia ze my to pilismy i jest z nami ok

dobra...ale te 20,30 lat temu srodowisko nie bylo tak zanieczyszczone jak teraz!!
zobaczcie sami ile dzieci cierpi teraz na rozne alergie!!
kiedys tego nie bylo az w takiej liczbie :no::no:

ja sie klocilam z mezem kolezanki,doslownie!! tez mi powiedzial ze MU MATKA DAWALA I SJO OK Z NIM
po takiej argumentacji stwierdzilam rób co chcesz

no i ich synek jak pisalam 1,5 roku i super zareagowal na krowie-alergia!!


moja siostra jest rocznik 1970 i moja mama piersia karmic nie chciala i zaczela dawac jej krowie...siostra sie darla na całą wies....ale w tamtych czasach nikt matce nie powiedzial ze to alergia na krowie,bo nawet mysle ze nie bylo o tym tak mowy jak teraz...
moja mama dopiero przy mnie jak urodzilam Milene i tlumaczylam po co daje modyfikowane,stwierdzila ze pewnie siostra miala skaze...:sorry2:

takze Elbra zrobisz co zechcesz,ale mleko krowie podasz predzej czy pozniej
wiec...po co sie spieszyc????
 
Lilka Twoja siostra mogła mieć też niezłe kolki przez to mleko :dry:

Elbra ale dlaczego chcesz podawać krowie ??
Przeczytałaś tego linka co wstawiłam? Tam straszne rzeczy pisza :tak:

A tak apropo.To,że Tobie lub Twojej koleżance się nic nie dzieje wcale to nie oznacza,że wszyscy muszą być zdrowi po krowim.
Wcale niewiadomo,czy jakies problemy żołądkowe już młodzieży czy też 30-latków to nie skutek karmienia mlekiem krowim w dzieciństwie.

Ja tam wole zapobiegać niż później leczyć :sorry2::sorry2:
 
Anineczka mi tez sie zdaje ze siostra miala mega kolki
moja mama tuz po urodzeniu zaczela jej podawac krowie:sorry2: noworodkowi....dla nas szok a wtedy nie

ja juz dostawalam jakies mleko z niebieskiego opakowania:-p:-p
 
ja też mleczka jeszcze nie ale tak jak Lilka jogurciki neidługo:-) w sensie po skończonym 7 miesiacu;-) no może 7,5;-)
a co do ulewania Kapik neistety też ulewa... bo kurde fiknie na brzuch i zaraz się mu leje...wrrrr...albo usiadzie na kolankach mi mam dosć czasami...nie zdaża się to zawsze ale się zdaża;/
kużde mnie juz też to wkurza. mam nadzieje ze niedługo juz to sie skonczy

Elbra ale dlaczego chcesz podawać krowie ??
Przeczytałaś tego linka co wstawiłam? Tam straszne rzeczy pisza :tak:

Przeczytałam.
A chce podać krowie bo wydaje mi się że mały ma już za dużo tej chemii.
Straciłam pokarm i od pierwszych 2 tygodni jest na sztucznym więc cały czas chemia i chemia. może z tego wszytskiego już ma te suche plamki skóry na łokaciach.
narazie skoknę do alergologa w maju i zobaczę co mi powie.

już się tak na mnie nie burzcie:dry:
 
reklama
Przeczytałam.
A chce podać krowie bo wydaje mi się że mały ma już za dużo tej chemii.
Straciłam pokarm i od pierwszych 2 tygodni jest na sztucznym więc cały czas chemia i chemia. może z tego wszytskiego już ma te suche plamki skóry na łokaciach.
narazie skoknę do alergologa w maju i zobaczę co mi powie.

już się tak na mnie nie burzcie:dry:
Elbra kochana.Nikt się na Ciebie nie burzy.No co ty :sorry2::sorry2:
Zapytałaś a my odpowiadamy.
Wiesz,ale nie wydaje mi się,że to jest jakaś chemia.Nie ma tam żadnych ulepszaczy typu E.
To jest to samo mleko krowie tylko pozbawione niektórych składników niedobrych dla noworodka.
Są też tam witaminki.
A jakie mleczko piej Piotruś ?
 
Do góry