reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

mój Matik to się taki łakomy zrobił, że jeden słoiczek to dla niego za mało.
Dostaje obiadek, zjada cały i na to jeszcze słoiczek z deserkiem bo inaczej jest płacz.
niedługo zaczynam sama gotować jakieś warzywka bo długo się nie da tak na słoiczkach.
Małemu jak na razie wszystko smakuje więc myślę, że moje zupki też mu będą smakowały
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jedna rzecz z tego co pamietam pisalyscie ze dajecie maluchom biszkopty i chrupki kukurydziane.

Jezeli chodzi o te biszkopty to jakie dajecie u mnie patarzlam juz w kilku sklepach i sa wszedzie zwykle takei z cukrem.
Jezeli chodzi o te chrupki kukyrydziane to dajecie tak same????czy w czyms maczacie bo one potrafia sie przyklejac w buzi......

Karina lepiej nie podawaj małemu biszkoptów bo tam jest i mleko i jaja i go wysypie znowu
 
Dziewczyny czy podajecie maluchom 1-2 łyzeczki kaszki z glutenem do obiadków albo mleka tak jak to jest w tym nowym schemacie żywienia?
 
Nie za dużo jeśli tylko chciał jeść. Madzia już od miesiąca zjada codziennie słoiczek deserku i zupki

Tylko że bałam się troszkę bo Kacper był tylko na cycku a teraz dostał pierwszy raz słoiczek dlatego zastanawiałam się, czy to nie za dużo na jeden raz:tak:.

dzięki za odpowiedź :-)

 
reklama
Do góry