reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
My powoli wchodzimy w słoiczki powyżej 6 miesiąca. Indze smakują, mają kawałki warzywek, mięska i dodatków więc może sobie trochę buzią pomielić;-) Był już rosołek z ryżem, kurczakiem i warzywami, dzisiaj indyk z warzywami, owocami i kaszką kukurydzianą, aż jej się rączki trzęsły;-) Jutro wołowinka z fasolką:-)

Bira ja dzis dałam Kapikowi taki słoiczek pierwszy raz:-) trząsł się cały tak mu smakowało;-) chodziaż początek to ciagle się krztusił:-) hihi dopiero po chwili załapał o co lotto;-)
 
a moj synus nie lubi sloiczkow, tzn narazie tylko posmakowal jablka deser z gerbera i nie podchodzi mu, wykrzywial sie jak nie wiem i nawet zaciskal usta abym nie mogla mu wsadzic lyzeczki, a powyzej 5 lyzeczek zaczynal marudzic i plakac. :sorry2:
zreszta jakies uczulenie dostal i nie wiem czy to nie od tego jablka i jak narazie znow jest tlyko na cycu.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jedna rzecz z tego co pamietam pisalyscie ze dajecie maluchom biszkopty i chrupki kukurydziane.

Jezeli chodzi o te biszkopty to jakie dajecie u mnie patarzlam juz w kilku sklepach i sa wszedzie zwykle takei z cukrem.
Jezeli chodzi o te chrupki kukyrydziane to dajecie tak same????czy w czyms maczacie bo one potrafia sie przyklejac w buzi......
 
Bira ja dzis dałam Kapikowi taki słoiczek pierwszy raz:-) trząsł się cały tak mu smakowało;-) chodziaż początek to ciagle się krztusił:-) hihi dopiero po chwili załapał o co lotto;-)


Sabinka, super. :-) Inga już zwykłej zupki nie ruszy:-) Zaraz zaczyna marudzić;-) Ale te nasze maluchy rosną:-)
Dziewczyny powiedzcie mi jedna rzecz z tego co pamietam pisalyscie ze dajecie maluchom biszkopty i chrupki kukurydziane.

Jezeli chodzi o te biszkopty to jakie dajecie u mnie patarzlam juz w kilku sklepach i sa wszedzie zwykle takei z cukrem.
Jezeli chodzi o te chrupki kukyrydziane to dajecie tak same????czy w czyms maczacie bo one potrafia sie przyklejac w buzi......

Karina
, Inga dostaje zwykłe biszkopty z cukrem:-) Wsio jest ok. Ja jej dodaję do owoców albo deserków:-) Chrupki dostaje w rękę i sobie mymla;-)

Wisienka, Davidek niedługo się przyzwyczai :-) Musi poznać nowy smak, przecież dotąd jadł tylko mleko i nie zna nic innego.
 
Karina chrupeczki podaję najczęściej FLIPSY, ale jadł też Crusty of corn czy jak to się tam pisze;-) dostaję do rączki i wcina...:-)

Biszkopty zwykłee:-) jakie są w sklepie od początku takie je i żadnych zmian nie widze:-) najczęściej je biszkopty Petitki chyba się nazywają takie okrągłe..albo dostaje do rączki i pomemła troche:-) albo do deserków mu wkruszam:-)
 
reklama
Do góry