reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
A mnie co chwile rozjasnia umysł :-D
Kobiety!! Jesli nie macie eko ogródków koło siebie lub boicie sie kupować warzywa w supermarketach są jeszcze MROŻONKI :-D:-D:-D
Że też tak późno na to wpadłam :laugh2:
Zawsze swieże i dobre warzywka zamrożone :tak:
Nic dodać nic ując :sorry2:
 
women-musze ci podziekowac za przepis na deserek ten z biszkopcikami-NO REWELACJA!!!! maly sie zajadal jak szalony no i syte to jest :)
tylko ja zamiast deserka dodalam banana, bo w sloiczkach i tak nie kupuje tylko robie sama
buzka!

z tym bananem to ja bym uwazala, gdzies kiedys czytalam ze po 10 miesiacu dopiero mozna podawac :tak::-)
 
WISIENKA-ale banana masz w sloiczkach z hippa dla dzieci od 4 miesiaca i to z ryzem albo z jablkiem wiec luzik ja sie nie boje zreszta najpierw patrze co jest w sloikach a potem robie sama
 
Dzięki dziewczyny! Tak właśnie myślałam, że dzieciaczkom na "cycu" jedzonko wprowadzamy troszkę później.

Próbowałam dawać Radkowi kaszkę na łyżeczce, ale od razu lądowała na brodzie:-),
a jak dam z butelki to znika raz-dwa!!
 
oj dziewczyny to widze ze szalejecie !!!! :-):-):-)

mam pytanko
bo wiem ze podajecie herbatki soczki itd, i ja sie ostatnio zastanawialam aby mu kupic jakas fajna owocowa herbatke no i moje pytanie brzmi czy tez ja trzeba podawac stopniowo oraz jaka polecacie?
 
reklama
Do góry