reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

No to sie wydalo :) I zostalem nakryty na tym forum przez moja Pandorke ;) Ale nie ma co ,nie ma u nas tematow tabu.
Teraz bedziemy szukac u nas w Manchesterze kwasu foliowego aby juz moja ksiezniczka zaczela go lykac i tylko musimy poczekac z decyzja o odlozeniu tabletek atykoncepcyjnych :)
A wracajac do rozmyslan jak to jest "myslec o dziecku od drugiej strony" mam na mysli mezczyzn (co oni mysla) to naprawde to nie jest latwe. Ciezka decyzja kiedy planuje sie wpadke kontrolowana :)
Ale czego sie nie robi z milosci i dla milosci :)
Pozdrawiam

Kocham Cie Pandorko :)
 
reklama
To i ja sie z wami przywitam Vezyrku i Pandorko :) super, ze sie tak wspieracie i swiadomie podchodzicie do decyzji o dziecku...no a szczegolnie pochwaly naleza sie dla Vezyrka - to bardzo odpowiedzialne z jego strony, ze troszczy sie o dobro swojej kobiety i przyszlego dziecka. Zycze podejmowania udanych decyzji i miluskich staran ;)
 
:)
Witamy Agutku i ciebie rowniez Elzbietko, mam nadzieje ze zawitamy tu na dluzej na tym forum.
Napewno damy wam znac jak juz zaczniemy sie starac o dzidzie :) narazie mysle ze jeszcze poczekamy kilka miesiecy ale juz na prawde kilka miesiecy :) Jednak jakby nie patrzyc dzieciatko to decyzja na cale zycie.
Pozdrawiamy :)
 
Vezyrek i Pandorka (kolejnośc przypadkowa ;)) witajcie
no prosze, jak milo, ze mamy tutaj pana na forum, mam nadzieje, że się bedzie udzielał :)

co do staranak po odstawieiniu tabletek - to ja tez slyszalam, ze wtedy sa duże szanse, tuż po zaprzestaniu brania, ale to nie musi byc regułą... może to tez trochę potrwać. ja swiadomie zaczelam sie starac prawie rok temu... i jak widac, ciagle bez dzidziolka
jak odłożycie staranka o kilka m-cy, to może uda nam się w tym samym czasie zaciązyć, bo ja zaniechalam na razie na 3-4 mies. staranek. no chyba ze się wpadeczka zdarzy ;)
pozdrawiam was i zaglądajcie do nas :)
 
Fajnie by bylo Kajda gdyby sie okazala ze z moja zona w podobnym okresie zajdziecie w ciaze :) zastanawiam sie tak, jak to jest.Jak odstawimy tabletki i zaczniemy sie starac to po jakim okresie mozna sobie zrobic test, po 15 dniach czy lepiej poczekac z 3 tygodnie od pierwszego stosunku i wtedy zrobic tescik. Wiem ze roznie to bywa i moze sie okazac ze bedziemy sie starac tez dosyc dlugo ale moze sie okazac ze pierwsze mile nocne igraszki i tu nasza dzidzia:)
Co do udzielania sie na forum to zamierzam. Jedyny minus jest taki ze jak bede dzien w dzien wchodzic na te forum to chyba nie wytrwam z odstawieniem tabletek do wrzesnia czy pazdziernika i moze sie okazac ze szybciej sie odstawi tabletki. ;) ale i tak bym sie cieszyl z ciazy ;)
I tak na razie w przyszlym tygodniu idziemy do urzedu stanu cywilnego ustalic termin slubu na sierpien :) wiec zobaczymy co w miedzy czasie sie wydarzy :)
Pozdrawiam
 
hmmm, co do testu, to zalezy to przede wszystkim od dlugosci cyklu, zazwyczaj zaleca się zeby nie robic wczesniej niz pod dniu spodziewanej @ , tyle że po odstawienu tabletek długość cyklu tez może się zmienić.... Po 2 tyg od owu tecik powinien juz wyjść, a wczesniej... hmm, wiem, ze wczesniej czlowieka korci, żeby zrobił, sama robilam piewrszy test gdzies chyba po 9-10 dniach i nic nie wyszlo wtedy
mozecie jeszcze sprobowac testow owulacyjnych dla ustalenia zblizajacej sie owulacji. Ale, jesli liczycie na wpadeczke, to lepiej pójśc na żywioł i raczej nic nie obliczac, nie kalkulowac :laugh:
no i udanego złatwiania terminu ślubu
pozdrawiam :)
 
Vezyrku ja ostatni raz brałam tabletki w lutym. Po odstawieniu @ jak w zegarku po 28 dniach( ale ten miesiąc sobie odpuściliśmy ze względu na możliwość ciąży bliźniaczej), następna @ znowu po 28 dniach, a kolejna po 21 ???? od marca staramy się intensywnie ;D ;D ;D ;D i dzięki temu,że cykl mi się troszkę rozregulowaał mam nadzieję,że wpadka będzie mniej kontrolowana ;) ;). I czekam z niecierpliwością jeszcze tydzień ;D ;D
 
coz za wsparcie :) ;)

No dziewczeta ... i panowie ;) ... jakas wpadeczka by sie przydala ::) ... bardzo mocno trzymam za Was kciuki :)

no to porcja fluidkow chlopczykowych ;)  .. lapac :)
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




 
reklama
Do góry