reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

To ja nie wiem czy ja mam je lapac czy wysylac ?? ?? ;) ;)
dobra wiec tak czy siak fajnie by bylo miec chlopczyka, tak na poczatek.
Tabletki odstawione :) zafasolkowanie wielce prawdopodobne :)
Pozdrawiam i nie moge sie doczekac pierwszego mam nadzieje pozytywnie udanego testu :)
 
reklama
Witam Wszystkich !!!
Od jakiegoś czasu jestem na forum i tak sobie czytam może nie pisze duzo, ale tak jakoś fajnie tu wstąpić i poczytać !!! Staramy sie z mężusiem o dzidziusia i szukam tu może troche wsparcia może jakiś rad bo widzę, że wspieracie się dość mocno !!! Tak się właśnie zastanawiam jak to zrobić żeby w końcu zaistniała ta "kontrolowana wpadka" bo chyba im bardziej się staramy tym chyba nam bardziej nie wychodzi!!! Wciąż czekamy ... Życzę Wszystkim szybkiego zafasolkowania i sobie również ;) Pozdrawiam
 
MagdaRybka No niestety za mną kolejny nieudany cykl (już 4)... Niestety tak to jest, że im bardziej się obserwujemy to jakoś nie wychodzi....Ja w tym nowym cyklu będę się starać tak się nie skupiać na tym żeby zajść...tylko po prostu relaks i dla przyjemności jak najwięcej przytulanek ;D ;D ;D Tobie również życzę szybciuteńkiego zafasolkowania :-* :-* :-*
ZAPRASZAM NA WĄTEK GŁÓWNY
 
hej :) może to rzeczywiście nie ma co kombinować, obserwować ... tylko poprosty działać i czekać !!! i pozytywne myśli no i oczywiście zbieram wszystkie fluidki od Was !!! a najbliżesze dni pokażą czy nam coś wyszło z tych działań czy nie !!! Pozdrowionka dla Wszystkich no i pozytywne fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
MagdaRyba
Nie martw sie, napewno wam sie uda. czasami potrzeba czasu :) wiem ze by juz sie chcialo,ale no coz, z natura sie nie wygra. My tez sie staramy,ale dopiero zaczelismy.
Nie moge sie doczekac pierwszego testu,mam nadzieje pozytywnego :)
Pozdrawiam
 
Hej mam pytanie czy to możliew, że owulacja jest troche póżniej niż normalnie tzn. zazwyczaj bywa około 14-16 dnia cyklu a ja właśnie teraz odczuwam rozciągliwy śluz a jest to mój 20 dzień cyklu ??!! Pytam bo może są jeszcze jakieś szanse na zafasolkowanie i mozę teraz powinnyśmy się bardziej starać ??!! Pozdrawiam Wszystkich i proszę o odpowiedź - jeśli ktoś może mi odpowiedzieć .... ??
 
reklama
rybka nie jestem ekspertem bo nią jest Elżbietka ale z tego co wiem kobiety różnie jajeczkują stres tez wpływa na cykl takze różnie z tym cyklem bywa
nawet słyszałam ze kobiety mogą mieć dwa jajeczkowania w jednym cyklu {jeden to związany z księżycem} ile w tym prawdy nie wiem???

więc rybko kochajcie się codziennie
życzę Wam szybkiego zafasolkowania
 
Do góry