reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
malaga pisze:
Oooo, sowiuk wróciła :D :D Co słychać po długim weekendzie?? :D
Czuję się dowitaminizowana (wit.D3-słoneczko ;D i witamina M-jak miłość oczywiście ;D ;D)
Starałam się bardzo ;D ;D ;D ;D a na efekty muszę troszeczkę poczekać.Nadzieja umiera ostatnia. Podobno ;)
 
Witam moje Panie.
Wiem ze jestem mezczyzna,ale chcialbym zawitac na waszym forum na jakis dluzszy czas a i przy okazji sie troche poradzic. ;) Na wstepie pragne poinformowac iz jeszcze z moja przyszlo zona nie mamy dzisiusia.Planujemy sie pobrac w sierpniu. Wiem ze Ona baaaardzo by chciala miec dziciatko(ma juz 24 lata ja 26 latek). Ja nie ukrywam ze tez gdzies tam w srodku raczej bym chcial,ale ... :( chyba jeszcze nie teraz. 2 miesiace temu jej siostra urodzila swoje 3 dziecko. Sliczna dzidzie. Moja przyszla zona poprostu zachorowala i ostatnio nawet czasem kilka razy dziennie w slodki sposob proboje mnie namowic na podjecie decyzji abysmy sie juz teraz starali o dzidzie :) Ja w koncu sie zgodzilem ale poprosilem o troche czasu.Ze wzgledow finansowych i mieszkaniowych chyba bylo by dla nas lepiej starac sie o dzidzie najwczesniej od wrzesnia a najpozniej od listopada tego roku oczywiscie ;) (inna sprawa ze wtedy by urodzila gdzie w okresie wakacji to by byla piekna pogoda na spacerki z dzidzia :) a i pieniazkow wiecej by mozna odlozyc dla naszego dzieciatka) Obydwoje podjelismy decyzje ze nasza dzidzia bedzie poczeta przez wpadke kontrolowana wiec sam nie wiem co powinienem zrobic. Wiem ze moja najukochansza narzeczona czeka tylko na mnie aby jej powiedzial przestan lykac te tabletki. A ja wacham sie,czekac do wrzesnia to tylko kilka miesiecy czy moze juz teraz poczac nasze potomstwo?? Pozdrawiam i mam nadzieje na wyrozumialosc i jakies modre komentarze ;)
Ps.Mam nadzieje ze nie jestem jedynym facetem na tym forum ktory chyba zachorowal myslac o dziecku ;)
 
Vezyrek witam Cie serdecznie .. milo ze jakis rodzynek do Nas "wpadl" ;D
Bardzo cieszy mnie to ze myslicie juz z zonka o maluchu .. i nie sadze aby czekanie do wrzesnia czy listopada cos zmienilo ... smialo mozecie juz zaczac staranka :) ... z tego co pewnie czytales ... nie jest tez takie proste "zrobic" dzidziusia :) ... a piszesz ze zonka po tebletkach .. tez roznie bywa ... moze wybierzcie sie razem na wizyte do gin. .. pogadajcie :)
Życze zatem szybkiej wpadeczki i oczywiscie zapraszam na dalsze konwersacje z Nami :)
 
Vezyrek witaj!!!!
Świadome macieżyństwo.....nic dodać nic ująć...i tak jak pisze MoniQa udanej i szybkiej wpadeczki kontrolowanej! :)
 
Dziekuje za powitanie
Milo jest miec w kims jeszcze wsparcie. :) Rozumiecie to z jednej strony ciezka i bardzo powazna decyzja, ale z innej strony raz sie zyje i szkoda tracic czas na rozmyslania. Dam sobie jeszcze kilka dni i
jak sie zdecydujemy to napewno wam drapne. :)
Pozdrawiam
Ps.Czy wiecie moze ile powinno sie zrobic przerwy. Chodzi mi o skonczenie lykania tabletek. Jak moje kochanie skonczy lykac tabletki myslicie ze powinnismy troche poczekac aby organizm sie unormowal czy od razu zaczac starania?? Slyszalem ze najwieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest od razu po zaprzestaniu lykania tabletek (i wieksza szansa mienia blizniakow) .Ale nie wiem czy to bezpieczne dla dziecka.
Jeszcze raz pozdrawiam :)
 
Vezyrek moim zdaniem to tu gin najlepiej doradzi...
Z reguły bardzo wskazane jest odczekanie troszkę i to jeszcze zależy jak długo sie bierze te tablety!
Moja znajoma brała 5 lat....nie bierze już około 8 msc i nic z tego jak narazie. Drugiej gin kazał czekać 6 msc a brała 3 lata..... ...
 
reklama
Vezyrku...aż miło poczytać jak jestes zaangażowany w sprawę Waszych staranek...i wogóle jak wielkim oparciem jesteś dla swojej przyszłej zony...
Życzę Wam szybvciutkiej wpadki kontrolowanej :) :) :)
 
Do góry