reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Vezyrku witaj :) w babskim gronie ;D
wiesz cio ci powiem?? ze pigułki najlepiej odstawic 3 miesiace przed planowanym zajściem w ciąże, wiec sobie policzcie kiedy to wypada. i przez te 3 miechy trzeba jakos inaczej sie pozabezpieczac, chyab ze chcecie mieć za jednym strzałem dójeczke bobasków :)
 
reklama
Vezyrku Jak przeczytałam Twojego posta to aż mi się pychol uśmiechnął.... ;D Tak mało jest mężczyzn na ziemi tak angażujących się w staranka jak ty i jeszcze na nasze kochanym BB taki facet sie znalazł... ;D ;D ;D Normalnie super :)
Ponoć 2-3 miesiące po odstawieniu tabletek jest duża szansa na zajście w ciążę...ale najlepiej na ten temat poradzić się gina :) :) :)
 
Dziekuje wam wszystkim dziewczyny. :)
Co do wizyty u gina to ciezko bo jestesmy w Anglii a tutaj jak kobieta ma powiklania w ciazy to wtedy dopiero kieruja do ginekologa,tak to prowadzi lekarz ogolny i polozna. W klinice planowania rodziny lekarz powiedzial ze mozemy sie starac od razu po odstawieniu tabletek wiec wszystko teraz zalezy od nas :)
Dziekuje za mile komentarze, nie wiedzialem ze bede tak milo przyjety jako "rodzynek" :)
Pozdrawiam
 
Ja widze ze ten moj "rodzynek" to sie tu zadomowil na dobre. Strasznie "urosl" w sile, bo uwielbia byc chwalony. Jesli chodzi o gina to w Anglii faktycznie jest tak ze jesli kobiecie wydaje sie ze jest w ciazy idzie po prostu do swojego GP (General Practicioner- lekarz ogolny), cala ciaze prowadzi polozna z ktora przyszla mama spotyka sie raz w miesiacu. Jesli nie ma powiklan zdobyc skierowanie do gina jest niesamowicie ciezko. Pozdrawiam. I prosze tak nie chwalic tego mojego "rodzynka", bo bede miala Narcyza w domku. Buzka. Kocham Cie Vezyrku!
 
Pandorka Twój rodzynek zadomowił się u nas na dobre ;D ;D ;D ;D ;) A o Anglii się już nasłuchałam na forum...nie jest za fajnie ztym lekarzem i z USG... ::) ::) ::)
 
reklama
Do góry