reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
Nie miałabym nic przeciwko wpadce ;-):-) Choć lepiej oczywiście byłoby poczekać, aż mi się sytuacja z pracą wyjaśni.. Dlatego troszkę się mimo wszystko pilnuję ;-):-D Mąż mniej, on by już chciał ;-):rofl2: Córeczkę :-D:rofl2:
 
to i ja powoli wracam kochane ;-);-);-)
już mi teskno za brzuszkiem; :-):-D:-D:-D w sumie obiecalam sobie poczekac dostycznia ze starankami, ale jakby co :-)
pozdrowionka
 
a my się staramy o kredyt na domek..
i dzidzia teraz byłaby bardzo dużą "komplikacją"..
a ja i tak jej pragnę :sick::sick::sick:
 
a my się staramy o kredyt na domek..
i dzidzia teraz byłaby bardzo dużą "komplikacją"..
a ja i tak jej pragnę :sick::sick::sick:

ale z brzuszek do kredytu się nie liczy, dopiero dziecko urodzone sprawia ze rodzina staje się 3-osobowa (albo 4:-p). tylko nie wiem jak to jest w przypadku niemałżeństw...

to i ja powoli wracam kochane ;-);-);-)
już mi teskno za brzuszkiem; :-):-D:-D:-D w sumie obiecalam sobie poczekac dostycznia ze starankami, ale jakby co :-)
pozdrowionka
kochana, przyjmujemy cię z otwartymi ramionami:tak:

Nie miałabym nic przeciwko wpadce ;-):-) Choć lepiej oczywiście byłoby poczekać, aż mi się sytuacja z pracą wyjaśni.. Dlatego troszkę się mimo wszystko pilnuję ;-):-D Mąż mniej, on by już chciał ;-):rofl2: Córeczkę :-D:rofl2:

to dokładnie odwrotnie niż u nas:rofl2:

Hej dziewczyny ja też bym chciała !!! :-):-p
witamy i zapraszamy do aktywnych działań na forum i w kierunku wpadki:-p
 
Ja bym bardzo chętnie chciała drugiego szkraba, ale...

1. wolę jednak najpierw jak najwięcej czasu poświęcić córeczce, a potem jak ona pójdzie do przedszkola poświęcić duuużo czasu drugiemu dzidziusiowi (najchętniej synkowi ;-))
2. muszę się troszkę znowu zrealizować w pracy i wykorzystać troszkę wreszcie podwyżkę i awans, który dostałam przed pójściem na macierzyński, a które będą potrzebne na drugiego dzidziusia
3. musimy pokończyć większość kredytów i rat, żeby było już superlajtowo w kwestiach finansowych jak urodzi się drugi bejbik
4. muszę wyciągnąć zabezpieczenie :rofl2:

Także ja będę liczyć na wpadkę kontrolowaną za jakieś 3 lata :-p
I mam nadzieję, że znowu pójdzie tak szybko :happy2:


P.S. To są moje plany, a wiadomo życie pisze własne scenariusze :-D
 
nam w zasadzie teraz drugie dziecko tez nie najbardziej by pasowało, dltego tez mój maż dba o zabezpiecznie:-p. ale mnie tak się podobało być w ciąży...
tez spłacamy jeden kredyt, a drugi chcemy zaciągnąć i kupić działką budowlaną:crazy:, a to w okolicach warszawy bardoz ceniona rzecz:angry::dull:
 
reklama
ja też mpoge wpadnąć hehehehe byleby szybciej niż póxniej..ja mogę zajść mogę wpaść..cokolwiek :-D byle być w ciąży i urodzić dzidzi zdrowe
 
Do góry