reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
a propos awansu zawodowego-powinnam poczekac do stycznia,zeby spokojnie zostac mianowanym nauczycielem ;-) no ale zobaczymy :-)
 
hej wam wszystkim
wpadka kontrolowana, to jest to co by mi sie przydalo...;-):-)
bo u nas przygotowania pelna para byly...i badania i czytanie ksiazek...chociaz czasu nie bylo, bo terminy gonily...a teraz mam czas, ale pracy brak i sie pogmatwalo, bo przez caly czas mysle, ze to nieopowiedzialne zdecydowac sie na dziecko, jak sie nie ma finansowego gruntu. widokow na prace brak...i nie umiem sobie powiedzeic, ze bez mojej pracy dalibysmy sobie rade...i to mnie strasznie doluje...jakby co moj stary suwaczek zostawilam...nadzieja umiera na koncu...milej nocki
 
Pisałam już w innych tematach, a tu jeszcze nie, choć to właśnie ten temat najbardziej do mnie pasuje. Może dlatego, że tu ostatnio cisza. Wpadkowiczki gdzie jesteście??
 
hehehe tutaj, na staraczkach i wszędzie wokoło :)
jak idzie wpadkowanie ?:)
ja wam powiem że mam straszne obawy ostatnio ... wlasnie przed ciążą... i nawet unikam przytulanek w te dni żeby! ehhh co ten kredyt robi z człowiekiem... ;-)
 
oj babki...jak ja was rozumiem...u mnie tez zmiana pracy...:-( ze tez sobie czlowiek od takich nietrwalych rzeczy czas na dzieciatko uzalezniac musi...:-(
 
reklama
Do góry