reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

reklama
kurcze niestety czaly czas mi wyskakuje....Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time. You may want to try again in a few days. This is not an error, please consult Membership Policy for more information. In addition please review the following important notes:
 
Witam Was wszystkie serdecznie!
Choć od dłuższego czasu czytam forum, to właściwie się nie odzywałam.
Ale od niedawna zaczynamy myśleć z mężem o maleństwie. Bardzo chciałaby zostać mamą...
Więc od niedawna właśnie stosujemy "wpadkę kontrolowaną"

W ubiegłym miesiącu okres spóźnił mi się ponad tydzień, jakoś zaczęłam myśleć, że może się duało...ale jednak @ przyszła. Chociaż się tego spodziewałam, bo ciąża była mało prawdopodobna, to jednak było mi troszkę przykro i smutno :(
No, ale w sumie bez zabezpieczenia kochamy się dopiero od tego cyklu, więc jestem na samym początku drogi.

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie.

Aha:Mam na imię Marta, mam 24 lata i jestem z Poznania.
 
Dzięki dziewczyny za miłe przejęcie.
Ja przez jakieś 5 lat brałam pigułki. Odstawiłam je ok 3 miesięcy temu, ale mój cykl nadal nie jest zbyt regularny. Może to i lepiej, bo wpadeczka będzie mniej "kontrolowana"? ;)

Pozdrawiam Wasz wszystkie serdecznie!
 
reklama
Do góry