reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Tylko troche chyba w sklepie przeplacilismy, bo na allegro taniej. Za wozek plus fotelik zaplacilismy dokladnie 1520 zl.
 
reklama
Hehehe, bez przesady :) Moze nie jest idealny, ale nam bardzo sie podoba i mam nadzieje, ze sie sprawdzi, bo ma dosyc dobre opinie :)
 
Sandra, super jest ten wózio (wiem, że na żywo jeszcze fajniej się prezentuje :D). Mada ma rację - cały Szczyrk padnie z zazdrości ;) I dobrze ;D ;D
 
Dlatego pisze że ładniusi, bo go widziałam na "żywo"
a Graco rzeczywiście cieszą się dobra opinią ale ja sie uparłam na gondole i juz! nie ma siły mnie przekonać nikt!
A w piatek przyjezdza teść i też jedziemy kupić gablote dla Mróweczki ;D ;D ;D
 
My tez jechalismy z mysla o zakupie wozka z gondola, ale ten wpadl nam w oko (chociaz na poczatku byl maly spor o kolorek, hehe) i wiedzialam, ze musimy go miec :) Ten ma usztywniane podwojnie nosidlo, caly wozek jest dokladnie osloniety po bokach,buda szczelnie sie zamyka, wiec mam nadzieje, ze jakos damy rade zima, a jak znowu bedzie zima 'stulecia' (jak w zeszlym roku) to nie bedziemy wychodzic z domku ;D
 
jak bedzie taka zima jak ostatnio to ja tez pewnie nosa nie wyściubie z domu a napewno nie z Mrówą!!! ;D
 
reklama
Silunia, ja z wrześniówek, ale gościnnie do Was zaglądnełam ;)

Pisałaś, że szukasz Jędrocha Bartatiny. Ja też jestem z Krakowa i sama szukałam tego wózeczka. Udało mi się przycisnąć gościa w Entliczku i powiedział mi, że sklep z tymi wózeczkami jest gdzieś na rynku w Skawinie (w sumie nie daleko) Jeszcze tam nie byłam, ale pewnie facet wie co mówi. Natomiast udalo mi się "pomacać" ten wózek we Wieliczce. Powiem szczerze, że pojazd strasznie mi się spodobał i najprawdopodobniej go kupimy ;) Pozdrawiam
 
Do góry