reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
Ciężko coś napisać o amortyzacji Atlantico bo nie siedziałem w tym wózku :) troszkę go tylko podotykałem. Ma amortyzowane wszystkie koła. Ma fajne duże siedzisko - mam nadzieję że wystarczy także dla starszego dziecka. Pozdrawiam
 
Witajcie mamusie

Ja juz jestem szczęśliwą posiadaczką wózia TAKO CITY VOYAGER :laugh: :laugh: :laugh: Właśnie dziś przywiózł mi go kurier,bo zamawiałam przez Allegro. I jestem zachwycona. Dostałam dokładnie taki kolorek jak prosiłam,w rzeczywistości jest nawet ładniejszy ;D ;D Zamówiłam sobie alufelgi i śliczne gładkie oponki. Całość wygląda rewelka :laugh: Ma wszystko czego oczekiwałam od idealnego wózka. No może poza wagą (18 kg),ale nie można mieć wszystkiego ;) Jest prosty w obsłudze,solidnie wykonany,tapicerke można prać,miękko sie prowadzi..Mogłabym tak pisać i pisać...No i najważniejsze: zaoszczędziłam na nim 200 zł ;D ;D ;D Bo w sklepie kosztują ok.1000 zł,a ja dałam 810 zł ;D ;D
 
Witaj Tiili
powiedz mi od kogo kupowałaś na Allegro bo troszkę się boję tam kupować a chyba tak trzeba zrobic bo jednak jest taniej. Ale super że napisałaś bo mało wiem o tych wózkach w Niemczech są bardziej popularne niż u nas.
Pozdrowionka
 
Gaga, najlepiej kupować na allegro od sprawdzonych sprzedawców. Trzeba komentarze sprawdzic i wtedy nie ma ryzyka. Ja dzis kołyske kupuję;)
 
Dzwoniłem do dystrybutora PP w Poznaniu i dowiedziałem się wysztkiego o nowym wózku PP A3. Różni się on od PP Atlantico tym, że jest po prostu mniejszy i nie ma ocieplacza na nóżki. Czyli po tych wyjaśnieniach już wybrałem - Peg Perego ATLANTICO. Myślę, że posprawdzam jeszcze sklepy wokół siebie - sprawdzę ceny i tak z miesiąc przed przyjściem maluszka na świat kupimy ten wózek :) Pozdrawiam IZA i RADEK
 
vader obleciałam wszystkie sklepy i wyszło mi, ze najtanije jest w Calineczce Atlantico 1225zł, fotelik 538zł gondola Navetta 699zł.
 
reklama
Do góry