reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Zuzaczku - Atlantico na pewno ma dobre zawieszenie! Gdy z mezem kiedys chcielismy kupic pegperego zastanawialismy sie nad Venezianą albo Atlantico. I bysmy kupili Veneziane bo ma przekladana rączkę i rozklada sie na plasko, ale w Atlantico o niebo lepsza byla amortyzacja! A ostatecznie i tak pewnie kupimy ElJota, hi hi Ale tylko dlatego ze tanszy, no i spacerowki jednak nie maja bujania. Za to kolejny misiaczkowy wehikuł to bedzie PegPerego. ;) :)
 
reklama
Cześć!!!
Mnie bardzo podoba się: spacerówka - Peg Perego A3 + fotelik samochodowy tej samej firmy: Primo Viaggio. Jedny minus takiego zestawienia to cena :( Nasze maleństwo przyjdzie na świat we wrześniu i zdecydowealiśmy z żoną, że nie bedziemy inwestowali w duży i ciężki wózek z gondolą, a wybierzemy lekką spacerówkę (mieszkamy na I piętrze w bloku). Przejrzałem już wszystkie oferty wózków :) i taki wybór - Peg Perego - wydaje nam się najbardziej trafny. Pozdrawiam
 
Vader, my tez kupujemy peg perego ale zestaw atlantico + nawetta no i ten sam fotelik. Jesli decydujecie sie na wózek bez gondoli to sprawdx dokładnie amortyzację. Choc polecam dokupienie gondolki. Mój syn urodził sie w sierpniu (ten tez sie tak urodzi) i gondolka mimo pieknej pogody bardzo sie przydała. Noworotka łatwiej umoscic w takim koszyczku niz w samej spacerówce - wiem z doswiadczenia. Potem gondolke mozna sprzedac np. na allegro a przy cenie wózka nie kosztuje tak wiele - 699zł. w calinaczce (taniej nie znalazłam).
 
Żużaczku a jaka jest różnica pomiędzy A3 Peg Perego a atlantico - wyglądają dokładnie tak samo?! Co do gongoli jeszcze się zastanawiamy. Zimą nie mamy zamiaru spacerowac godzinami z maleństwem i dlatego wstępnie zrezygnowaliśmy z głebokiego wózka. Taki wózek i tak wystarcza na ok. 7-8miesięcy - więc czy warto??? Rodzice mieszkają 4 min. od nas - by zanieść do nich małego zapakujemy go w fotelik i jakoś przetransportujemy. Tak samo ma się sprawa z wyjazdem do lekarza. Nie mamy zamiaru taszczyć ze soba ciężkiego wózka. Ale jeszcze sprawa nie jest przesądzona... :)
 
Dawidowa - czy już udało Ci się kupić wózek? Może przypadkiem kupiłaś El-Jota i możesz coś napisać na jego temat? ;) :) Ja nawet znalazlam sklep w którym można bylo obejrzec wszystkie modele - z CAPRI włącznie. Pojechalismy tam z mezem zeby w koncu wybrac dla naszego malucha bryke [prezent na dzien dziecka, hi hi] i... sklep w likwidacji! Ech... ciężko z tymi ElJotami....
 
Hej Lordzie ;)
Atlantico jest lzejszy a zresztą zobacz dokladne paramatry na stronie tego sklepu (tu sa najdokładnijesze opisy obu modeli).
Nie mowie o kupowaniu cięzkiego wózka głebokiego, tylko o dokupieniu gondoli do spacerówki (swietnie sie mocuje). A maluch doskonale sie czuje na spacerach zimowych!! Nie rezygnujcie z nich. Jesli temp. nie jest nizsza niz-5 -6 stopni to jak najbardziej trzeba wychodzic! A co do wyjazdów do lekarza to gondolka własnie jest niezastapiona - ta od peg perego ma rączke jak koszyczek i dodatkowo moze słuzyć jako kolyska.

link: http://www.familyshop.com.pl/TOWARY/PegPerego/AtlanticoNavetta.html
Nastawiłam akurat na strone z atlantico + navetta ale znajdziesz tu tez sam atlantico i wasz. Pozdrawiam
 
reklama
AT4 wazy 14,5 kg a atlantico bez gondoli - sama spacerówka 8,9kg :D....

ahahaha... bo ja sprawdzalam nie ten co trezba hihi...

Ale zwróc uwage, ze a# ma mniejsze koła i gorsza amortyzację co jest chyba niewspółmierne do małej róznicy wagi
 
Do góry