reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

A ja tez dzis zamowilam wózek. I w koncu zdecydowalam sie na El-Jota Matrixa. Bylismy z mezem w sklepie i oglądalismy różniaste modele. Budka trzeszczy niemilosiernie... Ale co robic - to najlzejszy towar na rynku i buja sie... Ech... Zuzaczku - super że wzięliści PegPerego. Straaasznie mnie nęcil ten wózek, ale bujania nie ma... i to jakoś przeważylo dla El-Jota...
 
reklama
Gazelaczku,czekam na fotki twojego Matrixa i wrażenia.Ja gdybym chociaz go gdzies widziala to byloby co innego.
 
OK, jak tylko dojdzie - zamieszcze zdjęcia i troszke opiszę. Poniewaz zakupy robie przez neta, moze to troszke zająć czasu ;D
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Jestem nowym użytkownikiem i odrazu chciałabym uzyskać porade na temat wyboru wózka. Wacham się pomiędzy Polakiem Orion a Deltimem Voyager 005, czy któraś z Was mogłaby mi pomoć? Może macie jakieś opinie na temat wad i zalte tych dwóch modeli wózeczków.
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam wszystkich
 
Monika ja tez słyszałam od paru osób co miały Polaka, że bardzo szybko popsuło sie zawieszenie - podobno sa słabo zabezpieczone i piasek zaciera koła.
 
Moja kolezanka miala Polaka i nie byla zadowolona, nie dosc ze ciezki, to na dodatek po przelozeniu raczki prowadzil sie koszmarnie.

 
gAZELACZKUwłasnie dostałam wiadomość ze sklepu internetowego, ze moje zamówienie jest realizowane i w nastepnym tygodniu juz będe mogła misie mojego synka wozic w wózeczku ;D ;D. Zamówilismy wózek, gondole i fotelik. Spłukalismy sie totalnie. Do końca miesiaca koniec zakupów :p
 
Ha ha żużaczku - moj sklep tez ma juz dla mnie wózek, ale... nie mam kompletnie czasu żeby go odebrac! Mamy remont i co chwila ganiamy do Castoramy bo cos nie pasuje ::) Na szczescie wszystko jest oplacone, wiec wozek poczeka ;D No to życzmy sobie wzajemnie powodzenia - zaby bryczki dla naszych maluszkow dobrze sie sprawowaly ;D
 
reklama
no to juz fotelik samochodowy mamy w domciu. jestem zachwycona! sam fotelik moze sluzyc jako kołyska, nosidełko i montuje sie do wózka, jest bardzo miękki i ma cały komplet dodatkowych ochraniaczy i oddzielna budkę. Do bazy montuje się go jednym przyciskiem i mozna całosc wypoziomowac bo jest w bazie poziomica ;D. POLECAM! Dodatkowo jest bardzo szeroki, chyba najszerszy z tych co widziałam.
 
Do góry